منوی سایت

درمان قطعی دیابت در شیراز

بازدیدها: 25883

درمان قطعی دیابت در شیراز

آیا به دنبال درمان قطعی دیابت در شیراز هستید؟ می‌خواهید با عمل دیابت در شیراز یا همان عمل پانکراس در شیراز آشنا شوید؟ پیشنهاد ما برای شما این است که تا انتهای پست درمان دیابت در شیراز در سارجو  همراه باشید. ما در این پست به بررسی عمل دیابت در شیراز و پیوند پانکراس در شیراز می پردازیم. سعی میکنیم بهترین دکتر دیابت در شیراز را به شما معرفی کنیم.

مطالب مرتبط: طراحی سایت در شیراز | هزینه تولید محتوای متنی | طراحی سایت وردپرس در شیراز | دستگاه چاپ دیجیتال | خرید اینترنتی لباس بارداری | مزون لباس مجلسی | کناف | نقاشی ساختمان

لیست عناوین مطرح شده در پست درمات دیابت در شیراز

مطالب مرتبط: کار در منزل شیراز | خط واحد شیراز


بیماری دیابت چیست؟

دیابت بر اثر قطع تولید انسولین و یا عدم کارکرد مناسب آن در بدن به وجود می آید. انسولین هورمونی است که مواد غذایی قندی و نشاسته و… را در بدن به انرژی تبدیل می نماید. تاکنون علت بروز این بیماری کشف نشده است ولی گمان می رود که زمینه مساعد ژنتیکی و عوامل محیطی همچون چاقی و بی تحرکی در ابتلا به این بیماری نقش موثری داشته باشد.

درمان دیابت در شیراز را با این پزشکان تجربه کنید.

نام متخصص دیابت شیراز

آدرس متخصص دیابت شیراز

شماره تماس متخصص دیابت شیراز

دکتر اسد الله حبیب شیراز – خیابان کریم خان زند – جنب هتل پارس – ساختمان ظفر – طبقه اول 07132301447
دکتر محمود سوید شیراز – خیابان اردیبهشت غربی – حد فاصل خیابان فلسطین و هفت تیر – ساختمان سینا – طبقه اول 07132360380 – 09174850027
دکتر ظهره کرمی زاده فرد شیراز – آدرسی برای این مطب ثبت نشده است 07132349568
دکتر حسین مروج شیراز – خیابان معدل شرقی – بین صورتگر و بیست متری – روبرو اداره کل آموزش و پرورش – مجتمع شاپرک 07132339895 – 09014914700
دکتر عبد الصمد صادق الوعد شیراز – خیابان ملاصدرا – خیابان اردیبهشت ساختمان آینه -طبقه سوم 07132317171

ار کجا باید بفهمیم که دیابت داریم؟

پزشک متخصص می تواند با آزمایش قند خون ناشتا و یا قند خون دو ساعته، که معیاری از عملکرد لوزالمعده و ترشح انسولین می باشند، تعیین کند که آیا شما در دوره دیابت پنهان قرار دارید و یا به طور کامل به دیابت مبتلا گشته اید.

در صورتی که آزمایش قند خون ناشتا ی شما، عددی بین ۱۰۰ تا ۱۲۵ باشد نشانگر آن است که شما در دوره دیابت پنهان قرار دارید و چنانچه این رقم ۱۲۶ یا بیشتر از آن باشد بیانگر ابتلای کامل دیابت است. در آزمایش قند خون دو ساعته، ابتدا به صورت ناشتا و سپس دو ساعت بعد از نوشیدن ۷۵ گرم پودر گلوکز، میزان گلوکز موجود در خون شما اندازه گیری می شود. چنانچه نتیجه این آزمایش عددی بین ۱۴۰ تا ۱۹۹ باشد، بیانگر دیابت پنهان و اگر ۲۰۰ یا بیشتر از آن باشد، ابتلایتان به دیابت را نشان می دهد.


جراحی دیابت در شیراز

درمان قطعی دیابت در شیراز

انواع دیابت و درمان قطعی دیابت:

 • دیابت نوع۱: در این دسته از مبتلایان، تولید انسولین در بدن به طور کامل قطع می شود، در نتیجه قند موجود نمی تواند وارد سلولها شده و انرژی بدن را تامین نماید و همین مسئله افزایش شدید قند خون را سبب می شود. حدود ۵% تا ۱۰% کل دیابتی ها، مبتلایان نوع ۱ تشکیل می دهند.
 • دیابت نوع ۲: در این دسته از مبتلایان، بدن نسبت به انسولین مقاوم می شود در این حالت انسولین ترشح شده تاثیری برروی جذب قند ندارد و یا ترشح آن به میزان کافی صورت نمی گیرد.
 • دیابت حاملگی: حدود ۴% از کل بانوان در طول زمان بارداری موقتاً به این نوع دیابت مبتلا می شوند.

 

درمان قطعی دیابت در شیراز(عمل دیابت در شیراز )

درمان قطعی دیابت در شیراز

درمان دیابت چگونه است؟

دیابت درمانهای مختلف دارد كه یکی از این درمان ها پیوند پانکراس است. این پیوند در بیماران مبتلا به دیابت نوع یک انجام می شود و به دلیل اینکه این افراد سلول هایی که باید انسولین ترشح کنند را ندارند، به هنگام پیوند این سلولها به بیماران داده می شود. موفقیت این پیوند در سال اول 90 درصد بوده و در 5 سال بعد 75 در صد است و نیاز به تزریق انسولین ندارند.


فوق تخصص دیابت در شیراز

برای درمان قند خون در شیراز، بهتر است اول به سراغ لیست متخصصان دیابت در شیراز بروید. در زیر لینکی درج شده است که شما را با چندین فوق تخصص دیابت در شیراز آشنا میکند.

متخصص دیابت در شیراز

درمان قطعی دیابت در شیراز

چند سالی است که دیابت را می‌توان به طور قطعی درمان کرد، آن هم به صورت عمل پانکراس و پیوند پانکراس. حال ما در ادامه می‌خواهیم برای درمان قطعی دیابت در شیراز، بهتر دکتر برای عمل دیابت در شیراز یا بهتر است بگوییم، عمل پانکراس در شیراز، پیوند پانکراس شیراز، بهترین بیمارستان برای جراحی دیابت در شیراز را به شما معرفی کنیم.


لیست کلینیک جراحی دیابت در شیراز

آدرس کلینیک درمان دیابت میلاد
استان فارس، شهرستان شیراز، قدوسی غربی، نرسیده به بانک ملی، پلاک 7

آدرس کلینیک تخصصی دیابت مهرگان در شیراز

شیراز میدان مطهری خیابان قدوسی شرقی انتهای کوچه ۱۱ تقاطع خیابان شهدا صدا و سیما

درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی درمان دیابت شهر راز در شیراز

آدرس: شیراز ،خیابان قدوسی، نبش کوچه ۶

تلفن:۰۷۱-۳۶۴۸۷۵۳۵


هزینه عمل پیوند پانکراس در شیراز

برای تعیین هزینه پیوند پانکراس در شیراز، هزینه عمل پیوند پانکراس در بیمارستان نمازی شیراز و در کلینیک های درمانی دیگر نمیتوان دقیق عدد و رقمی ذکر است. ولی در مراکز دولتی هزینه جراحی پانکراس در شیراز و در شهرهای دیگر، هزینه پیوند پانکراس در شیراز، طبق گفته 10 میلیون تا 50 میلیون ممکن است متغیر باشد. حال باز بستگی به دکتر و مراکز و بیمه های طرف قرار داد دارد.


پیوند پانکراس برای درمان دیابت چگونه است؟

در کشورمان پیوند پانکراس نسبت به پیوند کبد و کلیه کمتر انجام شده كه علت آن این است که پزشکان بیماران را برای پیوند رجعت نمی دهند.این پیوند درمان پيچیده ای داشته و نیاز به آگاهی فراوان هم از طرف بیمار و هم پزشکان دارد. تنها عمل جراحی مورد توجه نیست بلکه نیاز دارد که قبل و بعد از پیوند رابطه پیشرفته ای بین افرادی که درمان می دهند و افرادی که درمان می گیرند برقرار شود تا این پیوند با موفقیت انجام گیرد. زیرساخت جهت پیوند پانکراس در کشور آماده شده است و بیشتر دانشگاه ها آمادگی راه اندازی پیوند پانکراس را دارند.


مطالب مرتبط با دیابت:

پیوند لوزالمعده در بیمارستان نمازی شیراز

یکی دیگر از اتفاقات بزرگ در شیراز، موفقیت در پیوند لوزالمعده در بیمارستان نمازی شیراز برای درمان قطعی دیابت شد. پيوند لوزالمعده از جديدترين روشهاي درماني ديابت است كه امروزه در شيراز براي بيماران مبتلا به ديابت نوع اول و سنين بالاي 16 سال انجام مي‌شود.


عمل پانکراس چگونه است؟

همانطور که خواندید برای عمل قند خون در شیراز، یا به اصطلاح بهتر عمل دیابت در شیراز، عمل پانکراس را انجام می‌دهند. هنگامی که بیمار، عمل پیوند پانکراس را انجام می‌دهد در‌‌ همان لحظه عمل، انسولین از این غده در بدن ترشح می‌شود و دیگر فرد، دیابتی نیست و به انسولین نیاز ندارد. قسمتی در پانکراس موسوم به «جزایر لانگرهانس» مسوول ترشح انسولین است و هنگامی که فردی مبتلا به دیابت شود، این سلول‌ها دیگر ترشح انسولین را انجام نمی‌دهند. در رابطه با عملکرد لوزالمعده و دیابت، ابتلا به دیابت نوع ۱ سلول‌های تولیدکننده انسولین در پانکراس را از بین می‌برد. در این شرایط برای کنترل قند خون به تزریق مادام‌العمر انسولین نیاز است.

درمان قطعی دیابت در شیراز

درمان قطعی دیابت در شیراز

مطالب مورد علاقه کاربران:

درمان دیابت در 30 روز

شاید تصور کنید که درمان دیابت در ۳۰ روز، یک دستور دارویی ۳۰ روزه برای درمان دیابت است اما اینطور نیست. در اصل این عبارت، نام یک مستند خارجی است!! بله نام یک مستند خارجی. در این مستند خارجی، سازندگان به برگذاری یک دوره ۳۰ روزه میپردازند که درآن شرکت کنندگان داوطلب که افراد دیابتی هستند، در طول ۳۰ روز زیر نظر متخصصان طبی و غذایی قرار میگیرند.

به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم که طبق ویدیو ها، از دستورات غذایی، دارویی و درمانی استفاده کنید. زیرا این دستورات تماما بر اساس شرایط بدنی فرد بیمار انتخاب میشوند اما میتوانید با مشاهده این ویدو، به یک دید کلی در مورد درمان دیابت و باید ها و نباید ها برسید. مطمئنا میتوانید مواردی که میتواند در یک بیمار دیابتی باعث ایجاد مشکلات شود را پیدا کنید و حداقل از آن ها پرهیز کنید.

درمان دیابت با بامیه

تحقیقات و مطالعات زیادی بر روی حیوانات از جمله خرگوش ها انجام شده و محققان دریافتند که عصاره بامیه تاثیرات ضد دیابتی خود را به اثبات می رساند و در طول یک دوره 10 روزه بامیه قند خون را کاهش می دهد و در واقع اثر بامیه از داروهای مخصوص دیابت بالاتر است.  ماهیت فواید این ماده بر این گیاه برای دیابت کاملا به اثبات رسیده است

 درمان قطعی دیابت در شیراز جراحی دیابت در شیراز درمان قطعی دیابت در اسرائیل درمان قطعی دیابت در ایران درمان قطعی دیابت در آلمان درمان دیابت در 30 روز درمان قطعی دیابت با طب سنتی دیابت من درمان شد درمان قطعی دیابت با بامیه

در مورد این پست نظر بدهید
[Total: 40 Average: 4.1]

دسامبر 26, 2019
دسته بندی :
44
 1. حميد اسكندري گفت:

  سلام من اطلاعات بشتري ميخوا براي درمان ديابت ميتوانيد به من كمك كنيد براي انجام اين پيوند در شيراز

  1. آزاده طهماسبی گفت:

   حمید اسکندری عزیز سلام. به طور حتم محتوا رو به زودی آپدیت می کنیم و مواردی بیشتری رو به اطلاعاتون می رسونیم.

 2. علی حویزه گفت:

  سلام من دیابت نوع ۲ دارم خیلی از این قضیه رنج میبرم آیا واقعا درمان قطعی دائمی دارد

  1. آزاده طهماسبی گفت:

   دوست عزیز سلام. امیدوارم هر چه زودتر سلامتی تون رو به دست ببیارید. ما تنها اطلاع رسان هستیم. در این مورد تنها فرد متخصص یعنی پزشک تون با معاینات و آزمایشات متعدد می تونن نظر بدن.

 3. محرم مرادی گفت:

  سلام .نوع عمل لوزالمعده به چه روشی انجام میشود و بعد از عمل مصرثچف قرص ویا انسولین نیاز نیست .لطف کنید توضیحو مشاوره بدید ..ممنون

 4. محرم مرادی گفت:

  سلام .نوع عمل لوزالمعده به چه روشی انجام میشود و بعد از عمل مصرثچف قرص ویا انسولین نیاز نیست .لطفسلام میخواستم بدونم بعد از عمل لوزالمعده میشه داروهای قند خون رو مصرف نکنیم

 5. بعد از جراحی نیاز به دارو نیست

 6. حسین منصوری گفت:

  صمن عرص سلام از سال هفتادو پنج دیابت نوع دو دارم شصت ساله هستم سه سال است کراتین خونم نزدیک ۲ رسیده به کلیه اسیب خورده خیلی نگران کلیه هستم انسولین میزنم دنبال راه حل درمان کلیه وقند هستم شب وروز فقط بفکر درمان هستم ایا امکان درمان کمک وجود دارد متشکرم

 7. سمیع علیزاده گفت:

  سلام خسته نباشید سمیع علیزاده هستم ۱۸سالمه آیا واقعا درمان داره من از انسولین بدم میاد لطفا شماره تماس بدید میخواهم بیام عمل بکنم

  1. Mojganrafat گفت:

   سلام به شما با متخصصانی برای درمان دیابت معرفی شده اند ارتباط برقرار کنید

 8. رسول حاجی مشهدی گفت:

  سلام..من دیابت نوع ۲ دارم.‌سن من ۴۴ ساله هستم..۳ سال که درگیر این بیماریی هستم..و از انسولین لنگتوس مصرف میکنم…آیا واقعا این جراحی حقیقت داره…بعد جراحی نیاز به تزریق انسولین ندارم…

 9. فاطمه رضازاده گفت:

  حزینه اش چقدر است؟؟؟

 10. N گفت:

  سلام برای مشاوره جهت عمل پیوند پانکراس به کدوم دکتر در شیراز باید مراجعه کنیم؟؟؟

 11. فریده. گفت:

  باسلام وخسته نباشیدمن وبرادرم دیابت داریم ازنوع۲ من تقریبااز سال۹۰درگیرشدم امابرادرم ازحدود۹۶.که دیابت باعث شدبرادرم کلیه هاش روازدست بده ودیالیزمیشه.اگه بخواهیم جراحی کنیم امکان داره دیابتمون بهبودپیداکنه وبرادرم پیوندکلیه بگیره؟ماهم دوست داریم زندگی عادی داشته باشیم.

 12. نازنین صالحی گفت:

  سلام من ۲۷ ساله دیابت دارم و شکر خدا هنوز به ارگانهای اصلیم اسیب نرسیده ولی بدنم این اواخر نسبت به دریافت انسولین مقاومت نشون میده و قندم باتزریق پایین نمیاد و دکترم میگه زمینه اسیب به کلیم هست لازم به ذکر که قند من خیلی خیلی هیستریک هست ممکنه با غذانخوردن تا دوروز نیار به انسولین نداشته باشم ولی با کمی عصبی شدن قندم به ۴۰۰ میرسه تمایل دارم که برای عمل اطلاعات لازم رو کسب کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

  1. یاسمن گفت:

   سلام لطفا جهت تزریقات شیراز به متخصصین این حوزه که به شما معرفی کردیم مراجعه کنید.

 13. منصور بیت سیاح گفت:

  با سلام خدمت عزیزان اگه راه حلی برای درمان دیابت هست لطف کنید آدرس بدید تا بیام عمل کنم.

 14. زهره گفت:

  ببخشید تا به حال کسی از این عمل جواب گرفته؟

 15. Hossein گفت:

  این عمل فقط تو شیراز انجام میشه؟
  تهران یا کرج نیستش؟
  برای پسر ۱۳ ساله چطور؟
  انجام میشه یانه؟

 16. یگانه گفت:

  سلام ۱۷ سالمه دیابت نوع یک دارم میخواستم بدونم عمل پانکراس انجام میشه ؟

 17. صدف گفت:

  چرا واضح توضیح نمیدید
  ما که اومدیم شیراز
  عمل پیوند پانکراس جهت خلاصی از دیابت نوع ۱ به این راحتی نیست .همزمان با کلیه از کار افتاده انجام میشه یا اینکه شبکیه چشم مشکل دار شده باشه .پیوند پانکراس به تنهایی چون احتمال رد پیوند داره ؛پزشک مسولیش رو قبول نمی کنه .پس اگر درسالهای اولیه دیابت هستید که کلیه هنوز پرویین دفع نمی کنه و مشکل بینایی ندارید .پیوندی انجام نمیشه
  خواهرمن ۱۵ ساله دیابت داره
  نه مشهد و نه شیراز پیوند پانکراس به تنهایی رو قبول نکردند .گفتند چند سال اینده مراجعه کنه

 18. صدف گفت:

  متاسفانه چون امار دیابت نوع ۱ تو ایران زیاده و از طرفی سرطان پانکراسیها در اولویت هستند مگر ما چند تا مرگ مغزی داریم که جواب گوی این همه درخواست باشه .توروخدا اطلاعات درست وارد سایتها کنید .
  ما سه نفر اومدیم شیراز خیلی امیدواربه مطالب تبلیعی
  ولی از شیراز تا مشهد خواهر فقط گریه کرد و با ما دعوا
  برگشتیم .ناامید تر از سالهای قبل

 19. علی ملکی گفت:

  سلام.دمتون گرم منم حتما میام واسه عمل پانکراس

 20. هانا گفت:

  سلام خسته نباشید پسرم دیابت نوع یک داره لطفا یه دکتر که این عمل رو در شیراز انجام میده بهم معرفی کنید شماره رو برام بفرستید ممنون میشم کمکم کنید ویه مادر رو از ناراحتی در بیارید

 21. من 64 سالمه 21ساله دیابت دارم من میخوام برای درمان قطعی این مریضی دیابت راه علاجی پیداکنم هزینه ان چقدره؟ و از انسولین نجات پیداکنم با این که با انسولین هم قندم باز پایین به حد نرمال نمیاد لطفا مارو راهنمایی کنید و راه چاره اش را برای مابگید انجام بدیم

 22. سلام خسته نباشید من پدرم دیابت دارد نوع ۲ است اگر درمان این دیابت است تا من وپدر بیام درمان را انجام بدهد پدرم وقت پایش خراب است بند خدا ۱۰ روز است مچ پایش قصلع شد این شماره موبایل است اگر می توانید درمان کنید تابیایم بند خدا پایش عفونت دارد عفونت خوب نمی شود ممنون می شوم اگر تماس بگیرد ۰۹۱۰۴۵۷۲۵۳۲

 23. کاظم مهنایی گفت:

  سلام وخسته نباشید من مشکل دیابت دارم وچطوری میتونم عمل کنم اگه آدرس یاشماره تماس بدین ممنون میشم

 24. کاظم مهنایی گفت:

  سلام وقت بخیر من مشکل دیابت دارم و انسولین میزنم چطوری میتونم عمل کنم که دیگه انسولین نزنم اگه آدرس دکتر یاشماره تماس دارین ممنون میشم بدین که تماس بگیریم

 25. خدیجه گفت:

  سلام پسزم ۱۰ سالشه یک ماهه دیابت نوع ۱ گرفته میشه این عمل رو انجام بده خیلی ناراحتم بابت شرایطش

 26. ایمانپور گفت:

  سلام وقت بخیر
  حدود ۹ ساله که دیابت نوع دو دارم‌ ۵۱ سالم هست فعلا قرص متفورمین مصرف میکنم متاسفانه دو سالی میشه که برام مشکل نعوظ جنسی بوجود آورده لطفا جهت درمان این بیماری راهنمایی بفرمایید. باتشکر

 27. زارع گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید میشه یه لطفی در حقم بکنین
  بیزحمت اگه امکانش باشه
  عمل پانکراس بیشتر تو شیراز انجام میشه
  پسر من الان ۴ سالشه از ۱۸ ماهگی مبتلا به دیابت شده قند خونش از ۳۰۰ به بالا میشه
  دکترا میگن نوع ۱ مادرزادی
  ولی تو فامیلمون نوع ۱ قند نداریم بعضی هاشون تازگیا تو سن بالا مبتلا به نوع ۲ شدن
  یه دکتر خوب که عمل پانکراس انجام بده
  شمارش برام اگه امکان باشه پیدا کنین
  و یا از جایی بپرسین ببینین تو سن کوچک عمل پانکراس انجام میدن
  ویه سوال مهم
  اینکه ناف بچه فامیل دور که میخواد زایمان کنه رو نگه داریم تو بنیاد میشه عمل کرد یا باید ناف هم خونش باشه
  و اینکه عمل پیوند از طریق سلول های پانکراس مادر به فرزند همچین چیزی وجود داره یا نه
  هزینه ش رو هم بیزحمت بپرسین
  خیلی ممنون 🙏

 28. زارع گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید میشه یه لطفی در حقم بکنین
  بیزحمت اگه امکانش باشه
  عمل پانکراس بیشتر تو شیراز انجام میشه
  پسر من الان ۴ سالشه از ۱۸ ماهگی مبتلا به دیابت شده قند خونش از ۳۰۰ به بالا میشه
  دکترا میگن نوع ۱ مادرزادی
  ولی تو فامیلمون نوع ۱ قند نداریم بعضی هاشون تازگیا تو سن بالا مبتلا به نوع ۲ شدن
  یه دکتر خوب که عمل پانکراس انجام بده
  شمارش برام اگه امکان باشه پیدا کنین
  و یا از جایی بپرسین ببینین تو سن کوچک عمل پانکراس انجام میدن
  ویه سوال مهم
  اینکه ناف بچه فامیل دور که میخواد زایمان کنه رو نگه داریم تو بنیاد میشه عمل کرد یا باید ناف هم خونش باشه
  و اینکه عمل پیوند از طریق سلول های پانکراس مادر به فرزند همچین چیزی وجود داره یا نه
  خیلی ممنون 🙏

 29. مهدی گفت:

  سلام من به تازگی به این بیماری دچار شدم میتوانم برای عمل بیام شیراز 19سالمه

 30. مهدی گفت:

  موفقیت این عمل چقر است

 31. با سلام من امیر رضایی دوست هستم، حدود ۸ ساله که درگیر نوع ۱ دیابتم، هيچ گونه وراثت خانوادهگی نداریم،از ابتدای بیماری تزریق انسولین انجام می دهم(نوورپید و لانتوس)
  فعلا جز لاغری علائمی ندارم و اگه لازم باشه آخرین چک آّپ خودم رو برای شما میفرستم.
  من خودم دکتر دامپزشک هستم و این عارضه مشکلات شغلی و اجتماعی و خانوادگی زیادی ایجاد کرده، برای عمل پیوند چه باید انجام دهم و چه مراحلی را طی کنم. ممنون میشوم اگه اطلاعاتی رو که لازم میدونید برام ارسال کنید.
  پیشاپیش از لطف جنابعالی کمال امتنان را دارم.

 32. ارجمند گفت:

  کاش یه گروهی دور هم جمع شن و فقط درمان همیشگی دیابت رو پیدا کنم این همه پزشک و پروفسور و دانشمند یعنی نمیتونن یه درمان پیدا کنن

  1. admin گفت:

   امیدوار باشید انشاالله بزودی درمان قطعی دیابت نیز پیدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه
ثبت و تبلیغات رایگان کسب و کار شما!
درمان پارکینسون در شیراز x بخوانید...