منوی سایت

دفتر مهاجرتی شیراز

بازدیدها: 198

دفتر مهاجرتی شیراز

آیا به دنبال دفتر مهاجرتی شیراز میگردید؟ قصد مهاجرت به کشور دیگری دارید اما نمیدانید به چه طریقی باید اقدام کنید؟ شرایط و معیارهای یک موسسه مهاجرتی قابل اعتماد در شیراز و دلایل انتخاب آن به عنوان یک موسسه معتبر مهاجرتی در این مقاله مورد تحلیل قرار می گیرد. خدمات موسسه مهاجرتی در شیراز چگونه است؟ ما در مقاله ی زیر به معرفی دفاتر مهاجرتی شیراز می‌پردازیم.

 

 

فعالیت دفاتر مهاجرتی در شیراز

دفتر مهاجرتی در شیراز | معرفی دفاتر مهاجرتی معتبر در شیراز

 

موسسه حقوقی و دفاتر مهاجرتی شیراز با بهره گیری از کادر مجرب و با تجربه و به کار گیری قوانین میتوانند بهترین و متناسب‌ترین شرایط نسبت به توانایی افراد به آنها پیشنهاد بدهد. با توجه به تنوع بسیار زیاد ویزاها، تشخیص مناسب ترین آنها برای هر فرد نیازمند دقت و تجربه می باشد. در دفاتر مهاجرتی شیراز تیم مشاوره سعی بر این دارد که بتواند نسبت به حساسایتهای هر فرد پرونده‌ی بی نقصی را برای هرکسی تنظیم کند.

 

لیست دفتر های مهاجرتی شیراز

نام دفتر مهاجرتی شیراز

آدرس دفتر مهاجرتی شیراز

تلفن دفتر مهاجرتی شیراز

دفتر مهاجرتی و کاریابی ایده ی نو شیراز شیراز، معالی آباد، حدفاصل خیابان دوستان و پزشکان، ساختمان اوتانا1، طبقه ی 4، واحد 403 07136341835
دفتر مهاجرتی راسا شیراز شیراز، چهار راه ستارخان، ساختمان خضرا، طبقه ی 6، واحد 65 07136493595
آژانس مهاجرت و کاریابی بین المللی ارتا شیراز شیراز، خیابان نشاط، پلاک 70، طبقه ی اول 07132318753
موسسه مهاجرتی توسعه گران مهر شیراز شیراز، خیابان عفیف آباد، نبش کوچه ی 6، پلاک 5، طبقه اول و دوم 07136292310
موسسه ی مهاجرتی رجبی شیراز شیراز، پل زرگری نبش خیابان خبرنگار، ساختمان شهر راز، طبقه سوم 07132342732
شرکت سند باد مهاجر ایرسا شیراز شیراز، خیابان قدوسی غربی، نبش کوچه 12، ساختمان علیا، طبقه اول، واحد2 07136314859
موسسه مهاجرتی امیران ویزا شیراز شیراز، قدوسی غربی، طبقه ی فوقانی پروتئین آلفا، ساختمان امین، واحد1 07136276956
موسسه مهاجرتی ویستا شیراز شیراز، ساختمان بن کتو، طبقه دوم، واحد 7 07136491316
دفتر مهاجرتی شیراز مهاجر شیراز شیراز، قدوسی غربی، جنب کوچه 14، روبه روی درمانگاه میلاد، ساختمان 454، طبقه دوم 07136308470
شرکت نگین مهاجر آسیا شیراز شیراز، معالی آباد، جنب پاساژ گاندی، کوچه 9، مجتمع یونیک، طبقه2، واحد 6 07136364156
موسسه ی مهاجرتی پارسا ویزا شیراز شیراز، معالی اباد، حد فاصل پزشکان و دوستان، ساختمان اوتانا1، طبقه دوم، واحد 206 07136341895
موسسه ی حقوقی رهپویان راه تازه شیراز شیراز، خیابان معدل غربی، ساختمان نهال، طبقه 3، واحد12 07136268987

خدمات دفتر مهاجرتی شیراز

دفتر مهاجرتی شیراز

 

 یک موسسه مهاجرتی در شهر شیراز باید به صورت آنلاین و اینترنتی تمام موارد را به فرد مورد نظر انتقال بدهد. یک موسسه مهاجرتی در شیراز باید بتواند خدمات حقوقی را در تمام زمینه های بین المللی ارائه نماید و در همه مسائل بتواند به افراد خدمات مشاوره ای حقوقی ارائه نماید. این خدمات می تواند در زمینه اصلی ترین راه های مهاجرت یعنی مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و خرید ملک و تمکن مالی (خود حمایتی) برای تمام کشورهای برتر دنیا از جمله کشورهای اروپایی و کشورهای کانادا، انگلستان و… صورت گیرد و به روز ترین اطلاعات در این زمینه ها را در اختیار افراد قرار دهد.

 

وکیل مهاجرت در شیراز

وکیل مهاجرت شیراز

 

افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند باید ابتدا از قوانین آن کشور و انتخاب بهترین مسیر آگاهی لازم را داشته باشد. برای رسیدن به آینده بهتر و تحقق یافتن به آرزوی خود باید بدانند که کدام کشور در حتل حاضر با شرایط آن فرد متناسب است.

این تازه به اصطلاح عامیانه اول کار است و شما تازه وارد مرحله اقدامات عملی نظیر تعیین وقت سفارت، پر کردن فرم های مربوط، مصاحبه با آفیسر، اخذ ویزا و سایر مواردی که در کشور خارجی باید انجام دهید، خواهید شد. بطور طبیعی پروسه پیچیده و طولانی مدت اخذ ویزا و رعایت قوانین مهاجرتی که از هر کشور به هر کشور دیگر متفاوت است، بدون یاری یک وکیل مهاجرت متخصص و متعهد به تنهایی امکان پذیر نخواهد بود. اینجاست که نقش یک مشاور مهاجرتی و یک وکیل متخصص در امر مهاجرت بیشتر روشن خواهد شد.

 

روش های مختلف اخذ ویزا توسط وکیل مهاجرت در شیراز:

این ۶ روش شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج، پناهندگی می باشد. البته از روشهای ذکر شده روش پناهندگی غیر قانونی و پر خطر بوده و به هیچ وجه توصیه نمی گردد. به هر روی پروسه اخذ ویزا از مدارک مورد نیاز و ارائه اسناد لازم گرفته تا نحوه چیدمان مدارک و طرز برخورد با آفیسر در هر کدام از این ۵ روش متفاوت از هم می باشد. در واقع برای این دسته مهم نیست که مشتریان و موکلان خود را به کشوری راهنمایی کنند که به خوشبختی و آینده ای روشن دست یابند، بلکه تنها سود شخصی شان برایشان مهم است. این گونه افراد و به اصطلاح مشاوران و وکلای مهاجرتی را از این برخورد می توان شناخت که در حین مشاوره پای صحبت های شما نمی نشینند و شرایط شما را نمی سنجند تا به شما مشاوره ای مناسب را ارائه نمایند، بلکه از همان اول می خواهند مهاجرت به روش خودشان و کشور مورد نظر خودشان را به شما تحمیل نمایند. تأکید می کنیم که مراقب این دسته از افراد باشید و در صورت انعقاد قرارداد با وکلا و مشاورینی که این ویژگی ها را دارند، تا دیر نشده قرارداد را فسخ نمایید.

در مورد این پست نظر بدهید
[Total: 4 Average: 5]

فوریه 13, 2020
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت و تبلیغات رایگان کسب و کار شما!
کاشی کاری در شیراز x بخوانید...