//for parto
ثبت مکان

کله پزی تمیز شیراز

بیرون بر و طباخی شیراز / پل حر

کله پزی تمیز شیراز

کله پزی تمیز شیراز در میدان قائم، بلوار آزادی، خیابان حر قرار گرفته است.


کله پاچه سرشار از کلسترول:

کله پاچه با وجود مواد مغذی، سرشار از کلسترول است. کلسترول یک نوع چربی است که می تواند در رگهای خونی شما رسوب کند و باعث انسداد آنها شود. اگر این انسداد در عروق ظریف خون رسانی قلب و مغز رخ دهد، باعث ایجاد سکته قلبی و مغزی می شود. از طرف دیگر کلسترول می تواند زمینه بروز بیماریهایی چون چربی خون، فشار خون، چاقی، دیابت و نقرس را افزایش دهد، اما با وجود این گوشزدها از سوی متخصصان متاسفانه در برخی استانهای غربی به دلیل فراوانی دام و سنتهای رایج غذایی این توصیه نادیده گرفته می شود.
ساکنان این مناطق در دهه های گذشته در چارچوب سبک زندگی عشایری یا کشاورزی به کارهای طاقت فرسایی می پرداختند، ولی امروزه که زندگی ساکن تر و تحرک کمتر و کار بدنی محدود شده است باید در انتظار عواقب مصرف این نوع فرآورده ها بود.
مقدار کلسترول مغز گاو و گوسفند بیش از دیگر مواد غذایی است، به طوری که یک وعده مغز گاو به وزن حدود 120 گرم بیشتر از دو هزار میلیگرم کلسترول دارد. در 100 گرم آن نیز 130 کالری انرژی نهفته است. البته ناگفته نماند که یکی از امتیازات مثبت مغز دام این است که منبع فوق العاده ویتامین B12 شمرده می شود.
زبان گوساله و گوسفند انباشته از چربی بوده و مقدار زیادی از اغلب ویتامینهای B به ویژه ویتامین B12 را دارد. در 100 گرم زبان گوساله 130 کالری و در 100 گرم زبان گوسفند 260 کالری انرژی نهفته است.

آدرس مکان

آدرس: میدان قائم، بلوار آزادی، خیابان حر

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه
این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نظرات بازدید کنندگان

نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.
کله پزی تمیز شیراز
سایر مشخصات
شهر:
فارس / شیراز
شماره تماس این مکان

07132276392


برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!