//for parto
ثبت مکان

کتابخانه دانش آموز شیراز

کتابخانه شیراز / میدان معلم

کتابخانه دانش اموز میدان معلم شیراز

کتابخانه دانش اموز میدان معلم شیراز یک پتانسیل قوی برای یک پایتخت فرهنگی است.هدف از ایجاد کتابخانه این است که سرانه مطالعه بالا رود تا به دنبال آن فرهنگ مردم بالا رود.وقتی فرهنگ مردم نیز بالا رود طبیعتاً آسیب های اجتماعی کم و کمتر خواهد شد.این کتابخانه یکی از بزرگ ترین کتابخانه های دانش آموزی کشور است که هر شش روز هفته در 2 نوبت صبح و بعدازظهر به علاقه مندان به مطالعه سرویس می دهد.کتابخانه دانش آموز امروز یکی از فعال ترین کتابخانه های استان فارس است. و دانش آموزان بسیاری را جذب خود کرده است.سازمان دانش آموزی به اندازه وسع و توان خود برای رونق کتابخانه قدم برداشته است و در این راستا از کمک خیران و نیک اندیشان برای کیفیت بیشتر این کتابخانه استقبال می کند.کتابخانه دانش آموز شیراز به عنوان یکی از بزرگ ترین کتابخانه های دانش آموزی کشور، در میدان معلم شهر شیراز واقع شده است.در راستای تسریع در خدمت رسانی به علاقمندان به کتاب و کتابخوانی ، بزرگترین کتابخانه دانش آموزی کشور در شیراز به سامانه ثبت نام الکترونیک مجهز است.


کتاب های کتابخانه دانش اموز میدان معلم شیراز

کتابخانه دانش آموز با بیش از 138 هزار جلد کتاب پذیرای دانش آموزان علاقه مند می باشد.
در این کتابخانه بخشی با 2 هزار جلد کتاب برای کودکان در نظر گرفته شده که کودکان می توانند خودشان کتاب دلخواهشان را انتخاب کنند.
همچنین در سالنی منحصر به فرد 250 نشریه در موضوعات مختلف گردآوری شده است.
این کتابخانه با مساحت 4 هزار متر مربع در سه و نیم طبقه در سال 1380 مورد بهره برداری قرار گرفت.
تا کنون 138 هزار جلد کتاب در موضوعات گوناگون در مجموعه ی خود جمع آوری کرده است.
کتابخانه دانش آموز خود را متعهد می داند تا با به روز آوری ماهانه منابع خود مجموعه کم نظیری از منابع نوشتاری و الکترونیکی را در فضای آرام در اختیار علاقه مندان قرار دهد.
مجموعه ی کتابخانه دانش آموز ، فضایی فراتر از یک کتابخانه است و افرادی که به دنبال محیطی آرام برای مطالعه هستند می توانند از سالن های مجهز مطالعه ی این مجموعه و برای استراحت از کافی شاپ و کافی نت موجود در مجموعه استفاده کنند.

ساعات کاری کتابخانه دانش آموز میدان معلم شیراز
کتابخانه دانش آموز همه روزه از ساعت 7:30 لغایت 19 در روزهای زوج برای برادران و روزهای فرد برای خواهران آماده ارائه خدمات است.

آدرس مکان

آدرس: میدان معلم، کتابخانه معلم

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه
این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نظرات بازدید کنندگان

نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.
کتابخانه دانش آموز شیراز
سایر مشخصات
شهر:
فارس / شیراز
شماره تماس برای این مکان ثبت نشده است


برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!