//for seo master //for parto
ثبت مکان
 • 0

  مشاور املاک بهاران شیراز

  مشاورین املاک شیراز / صدرا

  مشاور املاک بهاران شیراز


  مشاور املاک بهاران شیراز انجام خرید و فروش آپارتمان و رهن و اجاره آپارتمان، مشارکت درساختآپارتمان، خرید و فروش باغ و ویلا، معاوضه آپارتمان، مشاوره ملکیفروش آپارتمان، مشاور املاک و مسکن، آژانس املاک و مسکن میباشد.

  مشاور املاک بهاران شیراز دنیای مشاوران املاک، بازیگران فراوانی دارد؛ کارشناسان، ارزیابان، مدیران ساختمانی، افرادی که قرارداد می بندند، دلالان، سازندگان، بانکداران، موسسات مالی، اعتباری، ادارات دولتی و همینطور خریداران و فروشندگان احتمالی، بخش مهمی از این بازار هستند اما نیروی پیشرانه اصلی تراکنش های بازار املاک، مردم عادی هستند که بر این فرآیند (آژانس های املاک و دلالان ملکی) نظارت می کنند.  ویترین

  مشارکت در ساخت
  مشارکت در ساخت
  مشارکت در ساخت می تواند در گشتره بافت فرسوده موجب افزایش استحکام بنا شود. می شود خانه های کلنگی را با مشارکت دیگران نوسازی کرد و زیبایی ساختمان را از نو ساخت. از دیگر مزایای مشارکت در ساخت رشد سرمایه است.
  خرید و فروش ملک
  خرید و فروش ملک
  یکی از قراردادهای مهم در جامعه که عموم افراد در طول عمر خود ممکن است بارها با آن روبرو شوند، قراردادهای مربوط به خرید و فروش ملک اعم از مسکونی (خانه، آپارتمان یا ویلا) یا تجاری (دفتر، مغازه یا کارگاه) یا زمین (مسکونی، کشاورزی یا صنعتی) است.
  آدرس مکان

  آدرس: بولوار مولانا، روبروی مولانا2

  این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
  نمایش این مکان بروی نقشه
  این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
  نظرات بازدید کنندگان

  نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
  برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.


  برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!