//for parto
ثبت مکان

فروشگاه اپل شیراز

نمایندگی آیفون شیراز / معالی آباد

فروشگاه اپل شیراز


فروشگاه اپل شیراز به صورت تخصصی مشغول به فروش محصولات اپل است و در کنار آن فروش دیگر برند های سازنده کامپیوتر و قطعات کامپیوتری را آغاز کرد و هم اینک به عنوان یکی از قدیمی ترین فروشگاههای اپل شیراز در مجتمع آفتاب فارس مشغول ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشد. در ضمن خدمات نرم افزاری اپل از دیگر خدمات فروشگاه اپل شیراز میباشد.

این فروشگاه درزمینه فروش محصولات اپل‚انواع لپ تاپ ولوازم جانبی به صورت عمده و جزئی فعالیت دارد.

این مجموعه ارائه دهنده محصولات با کیفیت بالا و گارانتی معتبر و قیمت مناسب می باشد. همچنین فروشگاه اپل در زمینه خدمات نرم افزاری محصولات اپل فعالیت دارد.

اکثر محصولات فروشگاه ما با گارانتی های معتبر در ایران به مشتریان عرضه میشود. شرایط استفاده از خدمات گارانتی، در کارت ضمانت هر محصول درج شده است. لطفآ هنگام خرید شرایط ضمانت محصولات را مطالعه نمائید.

یکی از مشکلاتی که ممکن است برایتان در زمان خراب شدن کلیه دستگاه های اپل اعم از آیفون، آیپد اپل، آیپاد، اپل واچ، مک بوک و… پیش بیاید، این است که دچار سردرگمی شوید و ندانید که باید به کدام یک از نمایندگی ها مراجعه کنید. در زمان خراب شدن و به وجود آمدن نقص فنی در محصولات اپل ، شما می توانید با استفاده از اطلاعاتی که دارید برای رفع مشکل و یا تعویض قطعات اقدام کنید و یا اینکه از یک راه حل دوم استفاده نمایید و بهفروشگاه اپل شیراز مراجعه کرده و از همکاری با برترین مهندسان ارشد کشور، پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، حضور نیروی انسانی مجرب و متخصص، تصمیم گیری های تیمی و تخصصی، پیاده سازی اصول مشتری مدارانه بهره مند شوید.

لازم به ذکر است برای تعمیر محصولات اپل به دلیل پیچیده بودن سیستم داخلی آن ها،رفع مشکل و یا عوض کردن قطعات توسط خود شما بسیار سخت و زمان بر می باشد و مراجعه به نمایندگی اپل مناسب تر به نظر می رسد.

آدرس مکان

آدرس: شیراز، معالی آباد، مجتمع تجاری آفتاب فارس، طبقه اول، پلاک 379 .

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه
این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نظرات بازدید کنندگان

نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.
فروشگاه اپل  شیراز
سایر مشخصات
شهر:
فارس / شیراز
شماره تماس این مکان

07136354467


برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!