//for parto
ثبت مکان

عطاری طائری شیراز

عطاری شیراز / کریمخان زند

عطاری طائری شیراز

عطاری طائری شیراز در خیابان کریمخان زند واقع شده است. شما عزيزان ميتوانيد نظرات و پيشنهادات در موردعطاری طائری شیراز را با ما درميان بگذاريد.


کاربردهای گل عینک:

گل عینک معمولاً برای درمان بیماری های چشمی مانند ورم ملتحمه و خستگی چشم به کار می رود؛ اما گفته می شود این گیاه به درمان خیلی از بیماری های دیگر نیز کمک می کند که شامل آلرژی ها، سرماخوردگی، سرفه، گوش درد، سر درد، سینوزیت و گلودرد می شود.


فواید گل عینک برای سلامتی:

مطالعاتی که روی فواید گل عینک صورت گرفته بسیار محدود هستند. تنها تحقیقی که در دسترس است شامل مطالعه ی کوچکی در سال 2000 می شود که روی مؤثر بودن گل عینک در درمان ورم ملتحمه چشم متمرکز شده بود.
گل عینک معمولاً برای درمان بیماری های چشمی مانند ورم ملتحمه و خستگی چشم به کار می رود؛ اما گفته می شود این گیاه به درمان خیلی از بیماری های دیگر نیز کمک می کند که شامل آلرژی ها، سرماخوردگی، سرفه، گوش درد، سر درد، سینوزیت و گلودرد می شود
در این مطالعه 65 فرد دچار ورم ملتحمه با قطره های چشمی حاوی گل عینک که به صورت یک تا پنج وعده در روز انجام شد درمان شدند.
در آزمایشات بعدی که هفت روز و چهارده روز بعد از شروع درمان انجام شد، معلوم شد 56 بیمار به طور کامل درمان شده بودند. یازده بیمار نیز در علائم خود مانند قرمزی، تورم و احساس سوزش بهبودهایی حاصل کرده بودند و یکی از بیماران، به مقدار کمی دچار تشدید علائم شده بود.
در مطالعه ای جدیدتر نیز که روی سلول های گرفته شده از لایه ی سطحی قرنیه ی چشم انسان انجام شد، محققان دریافتند عصاره گل عینک دارای خاصیت ضدالتهابی است. این یافته نشان می دهد گل عینک می تواند اختلالات چشمی مرتبط با التهاب را درمان کند اما برای تائید قطعی این یافته به تحقیقات گسترده تری نیاز است.

آدرس مکان

آدرس: خیابان کریمخان زند

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه
این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نظرات بازدید کنندگان

نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.
عطاری طائری شیراز
سایر مشخصات
شهر:
فارس / شیراز
شماره تماس برای این مکان ثبت نشده است


برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!