//for parto
ثبت مکان

عطاری بهشتیان شیراز

عطاری شیراز / کفترک

عطاری بهشتیان شیراز

عطاری بهشتیان شیراز در بلوار ابونصر ( کفترک ) واقع شده است. شما عزيزان ميتوانيد نظرات و پيشنهادات در مورد عطاری بهشتیان شیراز را با ما درميان بگذاريد.


کاهش دهنده چربی و کلسترول:

از زعفران در کتاب های داروسازی نام برده شده است.نتیجهٔ آزمایش ها نشان می دهد که زعفران باعث کاهش چربی و کلسترول خون و افزایش نفوذ اکسیژن در پلاسما می شود


ضد التهاب:

این مواد را برای درمان زخم ها و کوفتگی ها به کار می برند. آن ها ورم را کاهش می دهند و بازسازی بافت های آسیب دیده را (با تأثیر بر غشای مخاطی و سطح گرانولی) تسریع می کنند.بنابراین بابونه و اکلیل کوهی جراحت ها را التیام می بخشند، خزه اثر ضد تورم روی مجاری ادرار دارد و گل نرگس ضمن التیام زخم ها، بیماری پوستی را درمان می کند. رزمارینوس در مصارف خارجی ضد روماتیسم و توت فرنگی برای جوش صورت مفید است.


گیاهان ضد نفخ:

در این جا منظور موادی هستند که اثر خوبی روی دفع گازهای معده و انقباضات دردناک و حتی تشنج عضلات شکم دارند. این مواد حساس فشار درد را کاهش داده باعث توقف رشد باکتری هایی می شوند که تخمیر ایجاد می کند. این گروه شامل داروهایی است که مواد اسپاسمولیتک[یادداشت 6](رافع تشنج و انقباضات) دارند. گیاهانی از این قبیل عبارتند از:بابونه، انیسون، رازیانه، سرو کوهی، نعناع، مریم گلی، اکلیل کوهی، زیره و زوفا.

آدرس مکان

آدرس: ابونصر ( کفترک )

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه
این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نظرات بازدید کنندگان

نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.
عطاری بهشتیان شیراز
سایر مشخصات
شهر:
فارس / شیراز
شماره تماس این مکان

071337317698


برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!