//for parto
ثبت مکان

شیرینی تمشک

خدمات مجالس شیراز / فرهنگ شهر

شیرینی تمشک فرهنگ شهر شیراز

در ادامه قصد داریم شیرینی تمشک واقع در فرهنگ شهر شیراز را به شما معرفی کنیم. همچنین روش های تازه نگه داشتن شیرینی های تر را برای استفاده هر چه بهتر شهروندان.

خدمات شیرینی تمشک

انواع شیرینی های خاص و دسرهای رویایی – انواع کیک های عروسی و تولد – انواع کاپ کیک – انواع رولت وشیرینی های خامه ای – انواع شیرینی های سنتیروش های تازه نگه داشتن شیرینی های تر

نگهداری کیک های ساده

یکی روش های تازه نگه داشتن شیرینی این است که،یک قطعه نان را خیس کنید و همراه با آن در جعبه قرار دهید و در یخچال بگذارید. رطوبت نان باعث تازگی کیک شما میشود.برای نگهداری کیک در داخل یخچال بایدکیک را داخل یک نایلون پیچیده و داخل یک ظرف در یخچال بگذارید. اگر نایلون به طور کامل هواگیری نشود، کیک خشک می شود و اگر داخل ظرف دربسته نباشد،ممکن است بوی یخچال را جذب کند.
در صورتی که برای مدت طولانی مثلا یک ماه قصد نگهداری کیک در فریزر را دارید. پس از خنک شدن کیک، آن را داخل فویل آلومینیمی نازک بپیچید به طوری که هوا داخل آن نباشد. داخل یک کیسه پلاستیکی گذاشته و در فریزر بگذارید.برای تازه نگه داشتن کیک میوه ای، چند قاچ سیب کنار کیک بگذارید و آن را در یخچال نگه دارید.

نگهداری کیک خامه ای

برای تازه نگه داشتن کیک خامه ای،آن را در جعبه خودش بگذارید. جعبه را داخل کیسه پلاستیک گذاشته در آن را محکم ببندید و در یخچال قرار دهید. کیک خامه ای درون فریزر نیز تازه می ماند.
کیک های خامه ای تزیین شده را قبل از برش، مستقیما می توانید در یخچال نگهداری کنید. اما پس از برش خوردن، اگر مستقیما در یخچال قرار بگیرند، کیک آنها خشک میشود.

نگهداری کیک با روکش فوندانت

برای خشک نشدن کیک دارای روکش فوندانت آن را کاور کرده و در یخچال بگذارید.

روش تازه نگهداشتن بیسکویت ها

برای تازه نگه داشتن بیسکوییت ها آن ها را در ظرف های غیر پلاستیکی گذاشته و چند حبه قند را داخل جعبه بیسکوییت قرار دهید. روی ظرف را سلفون بکشید، سپس در ظرف را محکم ببندید.


آدرس مکان

آدرس: شیراز – فرهنگ شهر – روبروی دادسرا

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه
این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نظرات بازدید کنندگان

نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.
شیرینی تمشک
سایر مشخصات
شهر:
فارس / شیراز
شماره تماس این مکان

07136327010
09175880528


برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!