//for parto
ثبت مکان

دفتر وکالت مهدی نصیری شیراز

دفتر وکالت مشاوره حقوقی شیراز / باسکول نادر

دفتر وکالت مهدی نصیری شیراز

دفتر وکالت مهدی نصیری شیراز در خیابان باسکول نادر واقع شده است. شماعزیزان میتوانید نظرات و انتقادات خود را در مورد دفتر وکالت مهدی نصیری شیراز با ما درمیان بگذارید.
وکیل یا نماینده یا جانشین کسی است که از طرف شخص دیگری - حقوقی یا حقیقی - به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می شود.وکالت یک عقد جایز است که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می شود و طرفین آن وکیل و موکل نامیده می شوند.نایب السلطنه را در دوره صفویان «وکیل» می گفتند و عنوان «وکیل الرعایا» هم از همین جا برخاسته است.می توان برای وکیل انتخابی حد و مرزی مشخص کرد که در چه زمینه ای اجازه وکالت از طرف شما دارد و در چه زمینه ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد. {به منظور اطمینان خود شخص در برخی موارد و پرونده های حساس}.


در اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران آمده است که:

«در همه دادگاه ها، طرفین دعوا حق دارند برای خود وکیل انتخاب نمایند و اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند باید برای آن ها امکانات تعیین وکیل فراهم شود.»
البته در ایران و بیشتر کشورها انجام کار وکالت دادگستری علاوه بر داشتن تحصیلات مرتبط دانشگاهی، نیازمند دریافت مجوزهای لازم و گذراندن دوره های کارآموزی در کانون های وکلا است. وکالت گونه ای عقد است بین موکل و وکیل، بسته می شود و به جای موکل کار مورد وکالت را انجام می دهد.


خدمات ارائه شده در دفتر وکالت مهدی نصیری شیراز:

  • پذیرش دعاوی حقوقی ،کیفری،ثبتی،خانواده و.... در مراجع قضایی و شبه قضایی

ویترین

دعاوی حقوقی
دعاوی حقوقی
دعاوی حقوقی مستقیماٌ در محاکم دادگستری مطرح می شود و دیگر نیازی نیست که به دادسرای عمومی و انقلاب مراجعه کرد بلکه بدواٌ در دادگاه مطرح و مورد رسیدگی قرار می گیرد.
دعاوی کیفری
دعاوی کیفری
دعاوی کیفری درحقیقت شاخه ای ازحقوق جزا هستند که شامل جرایم، مجازاتها و قوانین جزایی می باشند دعاوی کیفری به آن دسته از دعاوی گفته می شود که در ارتباط با جرم ، مجرم و مسئولیت کیفری است.
دعاوی ثبتی
دعاوی ثبتی
منظور از دعاوی ثبتی دعاوی است که در جریان ثبت املاک و اسناد و اجرای اسناد رسمی لازم الاجرا موضوعیت پیدا کرده و پرونده در محاکم دادگستری مطرح و مورد رسیدگی قرار می گیرد.
آدرس مکان

آدرس: خیابان باسکول نادر

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه
این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نظرات بازدید کنندگان

نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.
دفتر وکالت مهدی نصیری  شیراز
سایر مشخصات
شهر:
فارس / شیراز
شماره تماس این مکان

09173874102


برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!