//for parto
ثبت مکان

باشگاه ژیمناستیک نشاط شیراز

باشگاه ژیمناستیک شیراز / زرگری

باشگاه ژیمناستیک نشاط شیراز

باشگاه ژیمناستیک نشاط شیراز در زرگری، خیابان مطهری، نبش کوچه 15 اردکانی قرار گرفته است.شما عزيزان ميتوانيد نظرات و پيشنهادات خود را درباره باشگاه ژیمناستیک نشاط شیرازبا ما به اشتراک بگذاريد.


ژیمناستیک ورزشی است که در دسته بندی رشته های آمادگی جسمانی قرار دارد و در آن حرکات نیازمندِ قدرت، انعطاف بدنی، چابکی، تعادل و هماهنگی اعضای بدن است. ژیمناستیک از تمرینات ورزشی که در یونان باستان انجام می شد، تکامل پیدا کرده و در سطح بین المللی زیر نظر فدراسیون بین المللی ژیمناستیک اداره می شود.
معروف ترین بخش این رشته ورزشی ژیمناستیک هنری است که در مسابقات آن ورزشکاران زن در رشته های حرکات زمینی، پرش از پرش از خرک، پارالل ناهم سطح و چوب موازنه و ژیمناست های مرد در رشته های حرکات زمینی، بارفیکس، پرش خرک، دار حلقه، پارالل، و خرک حلقه به رقابت با یکدیگر می پردازند. ژیمناستیک موزون، ایروبیک، آکروباتیک و ترامپولین بخش های دیگر این رشته ورزشی را تشکیل می دهند. ژیمناستیک یک ورزش المپیکی است و از اولین دوره المپیک تاکنون در برنامه این مسابقات قرار داشته است. هم اکنون ژیمناستیک المپیکی از 18 رویداد ورزشی جداگانه تشکیل می شود که 14 رقابت در ژیمناستیک هنری، 2 رقابت در ژیمناستیک موزون و 2 رقابت در ترامپولین است.

آدرس مکان

آدرس: زرگری، خیابان مطهری، نبش کوچه 15 اردکانی

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه
این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نظرات بازدید کنندگان

نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.
باشگاه ژیمناستیک نشاط شیراز
سایر مشخصات
شهر:
فارس / شیراز
شماره تماس این مکان

07136268534


برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!