//for parto
ثبت مکان

باشگاه تخصصی پارکور و ژیمناستیک شیراز

باشگاه ژیمناستیک شیراز / امیرکبیر

باشگاه تخصصی پارکور و ژیمناستیک شیراز

باشگاه تخصصی پارکور و ژیمناستیک شیراز در بلوار امیرکبیر، شهرک والفجر قرار گرفته است. شما عزيزان ميتوانيد نظرات و پيشنهادات خود را درباره باشگاه تخصصی پارکور و ژیمناستیک شیراز با ما به اشتراک بگذاريد.


پارکور (به فرانسوی: Parkour) یا هنر حرکت کردن (به فرانسوی: l'art du déplacement) یک راه نوین برای تعامل با محیط اطراف فقط با استفاده از توانایی های انسان است. «دیوید بل» (David Belle)، بنیان گذار پارکور در فرانسه می گوید: جنبهٔ فیزیکی پارکور، غلبه کردن بر تمامی موانع پیش روست، درست مانند این که در شرایط اضطراری گیر کرده باشید. پارکور فقط صرف حرکات نیست، بلکه مجموعه ای هدفمند و دارای فلسفهٔ خاص خویش است. پس هدف پارکور، رسیدن به مقصد با استفاده از کاراترین، روان ترین و مستقیم ترین مسیر و مناسب ترین حرکات است که می تواند شامل دویدن، پریدن، بالا رفتن و خزیدن باشد. «کارایی» یکی از مهم ترین مشخصه های پارکور است، و به این معنی است که لازم نیست حرکات سریع ترین باشند، بلکه باید مستقیم ترین و با صرف انرژی کمتری انجام شوند و همچنین مانع آسیب دیدگی دراز مدت یا کوتاه مدت شوند.
ورزش پارکور (گاهی اوقات به صورت خلاصه PK نامیده می شود) (هنر جابجایی و انتقال) فعالیتی است که در آن هدف جابجایی از یک نقطه به نقطه دیگر است که این جابجایی باید تا جای ممکن سریع و کافی باشد و در آن اصولاً فقط از توانایی های بدن انسان استفاده می گردد. به عبارت دیگر این ورزش به فرد کمک می کند تا بر موانعی که در محیط اطراف وجود دارد ، غلبه کند مثل شاخه و سنگها و ریل راه آهن و دیوارهای بتونی. این ورزش در تمام محیط های روستایی و حاشیه شهر قابل انجام می باشد.

آدرس مکان

آدرس: بلوار امیرکبیر، شهرک والفجر

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه
این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نظرات بازدید کنندگان

نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.
باشگاه تخصصی پارکور و ژیمناستیک شیراز
سایر مشخصات
شهر:
فارس / شیراز
شماره تماس این مکان

09362365653


برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!