//for parto
ثبت مکان

باشگاه بدنسازی پارسه4 شیراز

باشگاه بدنسازی شیراز / معالی آباد

باشگاه بدنسازی پارسه4 شیراز

باشگاه بدنسازی پارسه4 شیراز با مجهزترین امکانات و دستگاه های ورزشی آماده حضور گرم شما عزیزان میباشد.


با توجه به یک هدف زمانی، تمرین کنید :

بجای آنکه خودتان را مجبور کنید که وقتی خسته یا ناراحتید، روی یک دستگاه ورزشی واحد بمانید و تمرین کنید، برای خودتان در باشگاه، یک هدف زمانی در نظر بگیرید.
بعنوان مثال، به خودتان 30 دقیقه وقت برای تمرین کردن دهید. سپس آن را به هر نحوی که می خواهید، تقسیم کنید، مثلا 10 دقیقه روی تردمیل 10 دقیقه روی دوچرخه ثابت و سپس 10 دقیقه روی دستگاه الپتیکال. اگر هنوز هم احساس سرزندگی کردید، روی یک دستگاه ورزشی به انتخاب خودتان، 5 تا 10 دقیقه دیگر تمرین کنید. استمفورد می گوید:هیچ دلیلی وجود ندارد که مجبور باشید برای کنترل وزن از قوانین تناسب اندام پیروی کنید. هر چه درد و ناراحتی بیشتری به خودتان تحمیل کنید، به احتمال بیشتری تسلیم می شوید.از همه دستگاهها استفاده کنید:حتی اگر شما یک دستگاه ورزشی خاص را دوست دارید، لازم نیست هر بار از آن استفاده کنید. ووکوویچ می گوید «کلید اصلی، ایجاد تغییر برای جلوگیری از خستگی و سازگاری است. هر بار با یک دستگاه ورزشی خاص، تمرین نکنید. همه دستگاهها را امتحان کنید. به این ترتیب، بی حوصله نمی شوید، تنوع ایجاد می کنید و همیشه بدنتان را به یک روش متفاوت، به چالش می کشید.از بازخوانی اعداد و ارقام چشم پوشی کنید: استمفورد می گوید در پایان تمرینات تان، خوب است ببینید که X تعداد کالری سوزانده اید یا X تعداد کیلومتر دویده اید اما به این اعداد بیش از حد اعتبار ندهید. از آنجا که این نتایج، کاملا از روی میانگین ها محاسبه می شوند، او توضیح می دهد که دقت این محاسبه ها مانند تاس انداختن یا مانند ضرب کردن رنگ چشم در سایز کفش تان است.
توصیه بهتر این است که ببینید چه احساسی دارید، چطور نفس می کشید و چقدرفشار احساس کرده اید. اغلب آمریکایی ها این چنینند، ما تقریبا کارهایمان را به این شکل انجام می دهیم. او می گوید «من همیشه افراد را تشویق می کنم که فقط تمرین کنند و کاری به نتایج نداشته باشند.»

آدرس مکان

آدرس: معالی آباد، روبروی دانشکده معماری

این گزینه به شما مسیر رفتن به این مکان را نیز بروی نقشه نمایش می دهد.
نمایش این مکان بروی نقشه
این گزینه بصورت معمولی مکان را بروی نقشه گوگل مپ نمایش می دهد.
نظرات بازدید کنندگان

نظری برای این مکان فرستاده نشده است.
برای ارسال نظر برای پست لطفا از طریف اپلیکیشن سارجو اقدام کنید.
باشگاه بدنسازی پارسه4 شیراز
سایر مشخصات
شهر:
فارس / شیراز
شماره تماس این مکان

07136324211


برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!