//for parto
ثبت مکان

درباره ما

سارجو ، راهنمای شهر شیراز

سارجو چیست؟

به کمک سارجو در اطراف خود و یا در سطح شهر جستجو کنید ، مکان مورد نظر خود را پیدا کنید و با استفاده از مسیر یابی آنلاین به آنجا بروید

سارجو نرم افزار راهنمای شهر است. یک مجموعه در حال تکمیل از اماکن تجاری ، اماکن اداری و سایر انواع اماکن می باشد. سارجو این امکان را فراهم کرده است تا اطلاعات نمایش موقعیت مکانی روی نقشه، آدرس، شماره تماس، تصاویر، نظرها، امتیازات، وقایع، محصولات و توضیحات دیگر مربوط به کسب و کارها، فروشگاهها و تمامی اماکن عمومی یا خصوصی در سطح کشور در معرض دسترسی عموم قرار گیرد. امکان ارتباط کاربران و استفاده از این مجموعه اطلاعات از طریق وب سایت و اپلیکیشن سارجو فراهم شده  است. 
همچنین کاربران می توانند با ثبت مکانهایی که خودشان تجربه حضور در آنجا را داشته اند سایر کاربران را از وجود آن مکان مطلع نمایند و با نوشتن نظرات سازنده خود پیشنهاد استفاده از آن مکان را به بقیه بدهند.

اپلیکیشن سارجو برای اندروید و آیفون

سایت سارجو به نشانی sarjoo.ir و اپلیکیشن اندروید با نام sarjoo  است که از طریق صفحه دانلود سارجو  قابل دریافت و استفاده است. همچنین امکان نمایش اپلیکیشن در حالت آنلاین نیز فراهم شده است تا کاربران عزیز براحتی بتوانند بدون نصب از خدمات سارجو بهره گیرند.

کاربرد سارجو

چنانچه به شهر دیگری سفر کرده اید یا به محله ای جدید نقل مکان کرده اید، اگر دانشجو هستید و مکانهای مختلف شهر را بلد نیستید با استفاده از وب سایت یا اپلیکیشن سارجو دیگر لازم نیست از کسی آدرس مکانی را بپرسید. با جستجو در اپلیکیشن یا سایت براحتی می توانید نزدیکترین کسب و کار و مکان مورد نظر خود را پیدا کنید.
 نکته قابل توجه این است که با توجه به نظرات و امتیازهایی که هر مکان یا کسب و کار دریافت نموده می توانید برای انتخاب یا عدم انتخاب آن مکان راحت تر تصمیم گیری نمایید، همچنین از طریق مشاهده آگهی های درون اپلیکیشن سارجو می توانید کسب درآمد داشته باشید.

خدمات غیر رایگان سارجو برای صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار علاوه بر امکان ثبت رایگان و مدیریت مشخصات کسب و کار خود ، می تواند با پرداخت هزینه نسبت به امکان استفاده از خدمات ویژه ما اقدام نماید. خدمات ویژه سارجو شامل انتصاب کلیدواژه های هدفمند ، تولید محتوای مناسب ، طراحی کارت ویزیت اینترنتی ، اهدا اولویت نمایش کسب و کار در سارجو ، درج بنر تبلیغاتی در سایت ، ارسال آگهی برای کاربران و خدمات توافقی دیگر می باشد. جهت آشنایی با هزینه ها و خدمات ما می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان بصورت حضوری در محل کار شما حضور یابند.
جهت اطلاع از قوانین و مقررات استفاده از سایت و اپلیکیشن به لینک مربوطه مراجعه نمایید.

صاحب امتیاز سارجو

صاحب امتیاز سارجو شرکت تبلیغاتی پرتو ارغوان ایرانیان به شماره ثبت 48626 و شناسه ملی 14007609196 می باشد.برای تبلیغ رایگان کسب و کار خود اینجا کلیک کنید!