منوی سایت

کاشت مژه در شیراز | هزینه کاشت مژه دائم در شیراز

بازدیدها: 3407

کاشت مژه در شیراز

این روزها کاشت مژه در شیراز یکی از خدمات پردرخواست و دوست داشتنی در بین افراد شده است. در برخی مواقع داشتن مژه ها پر پشت و زیبا تنها به کمک کاشت مژه امکان پذیر است. کاشت مژه در شیراز توسط آرایشگاه های به نام و سرشناس در حال ارائه شدن است. کاشت مژه در شیراز باید توسط فرد متخصص انجام شود. حال برای دسترسی به مراکز کاشت مژه در شیراز، اطلاع از هزینه کاشت مژه دائم در شیراز، اطلاع از قیمت کاشت مژه طبیعی در شیراز، قیمت کاشت مژه دائم توسط پزشک در بهترین کلینیک کاشت مژه طبیعی در شیراز و … در ادامه همراه ما باشید.

[مطالب مرتبط: طراحی سایت در شیراز | لوازم کاشت مژه در شیراز | تزریق بوتاکس در شیراز]

لیست عناوین مطرح شده در پست کاشت مژه در شیراز

 

هزینه کاشت مژه دائم در شیراز

هزینه کاشت مژه دائم در شیراز را تنها با یک تماس از آرایشگاه مربوطه بپرسید. هزینه کاشت مژه در شیراز را با دیگر آرایشگاه زنانه در شیراز مقایسه کنید. کیفیت کار هر یک را ببینید و در نهایت خودتان تصمیم بگیرید کاشت مژه در شیراز را توسط چه کسی انجام دهید بهتر است.

در واقع به دلیل اینکه داشتن مژه های ضخیم و پرپشت در زیبایی چشم ها تاثیر گذار است و از این رو بسیاری از خانم ها به دنبال روش هایی برای پر پشت کردن مژهای خود هستند. در مطلب کاشت مژه در شیراز به معرفی مکان هایی می پردازیم که این امکان را برای شما فراهم می‌کنند.

 

کاشت مژه در شیراز

کاشت مژه در شیراز آدرس کاشت مژه درشیراز

 

کاشت مژه در شیراز و هزینه کاشت مژه در شیراز

روش های زیادی مانند مژه مصنوعی، محصولات پرپشت کننده و… برای افزایش و پرکنندگی مژه ها وجود دارد اما تنها عیبی که این روش ها دارد موقتی بودن آن ها می باشد، و مدت کوتاهی نتیجه خوبی دارد. یکی از راه های داشتن مژه ها زیبا و دائم انجام کاشت مژه است. این روش باید توسط متخصصین زیبایی انجام شود چون از حساسیت بالایی برخوردار است پزشک حدود ۵۰ عدد از فولیکول موی سر را برای هر پلک پیوند می زند زمان انجام این روش حدود ۲ ساعت و با بیهوشی موضعی انجام می شود.


مطالب مرتبط: طراحی سایت وردپرس در شیراز | کار در منزل شیراز | خط واحد شیراز | تولید محتوا | لباس زنانه شیک

انواع کاشت مژه در شیراز:

کاشت مژه ابریشمی:

نوعی دیگر از کاشت مژه در شیراز است، بدلیل جنس تارهای موی ابریشمی مانند به کاشت مژه ابریشمی معروف شده است. این کاشت بصورت موقت پیوند زده می شود برای افرادی مناسب است که بطور ژنتیکی مژه های کم پشتی دارند یا به علت بیماری و آسیب مثل سوختگی ایجاد رویش مژه در پلک وجود نداشته باشد. وسایل کاشت مژه به صورت کاملا طبیعی با استفاده از چسب بصورت محکم روی پلک زده می شود. این روش بدون جراحی صورت می گیرد و هیچ عوارضی ندارد.

 

کاشت مژه نامرئی:

همانطور که از نام این مدل کاشت مژه در شیراز پیداست کاشت مو بصورت مخفی است که طرفداران زیادی را دارد چون از موی طبیعی خود متقاضی استفاده می شود. کاشت مژه از زیر بصورت قرینه کوتاه و بلند از گوشه داخلی چشم و تا گوشه خارجی ادامه دارد و دیگر نیاز نیست از مواد آرایشی مژه برای زیبا کردن چشم هایتان استفاده کنید.

 

کاشت مژه در شیراز

کاشت مژه در شیراز ادرس کاشت مژه در شیراز

 

اکستنشن مژه در شیراز

اکستنشن مژه به معنی کاشت مژه موقت می باشد در روش اکستنشن مژه از تارهای مو مصنوعی از جنس ابریشم یا موی انسان بصورت تک به تک به مژه طبیعی با چسب اکستنشن مژه و مواد طبیعی چسبانده می شود، با انجام اکستنشن مژه ضخامت و رنگ مژه ها تغییر می کند استفاده از این روش برای افرادی که اندازه مژه هایشان کمتر از ۳ میلی متر است پیشنهاد می شود. ماندگاری این روش حداکثر شش ماه است.

 

تفاوت کاشت مژه در شیراز و اکستنشن مژه در شیراز

تفاوتی که بین کاشت و اکستنشن مژه وجود دارد این است که کاشت مژه طبیعی تر از اکستنشن مژه بنظر می آید، کاشت مژه فرآیندی پیچیده ای دارد چون بصورت جراحی و پیوند در نزدیک چشم و خطرناک است و همه افراد هم نمی توانند این روش را انجام دهند در کاشت مژه، مژهای کاشته شده همانند مژه های طبیعی رشد می کنند اما در اکستنشن مژه به هیچ عنوان رشدی ندارد. اکستنشن مژه بصورت شش ماهه چسبانده می شود و هر دو هفته ۱ بار نیاز به ترمیم دارد، کاشت مژه بصورت یک ماه کاشته می شود و هر هفته نیاز به ترمیم دارد.

کاشت مژه در شیراز

کاشت مژه در شیراز لیست کاشت مژه در شیراز

 

کاشت مژه در شیراز بهتر است یا اکستنشن مژه؟

بطور قطعی نمی توان گفت که کدام روش از دیگری بهتر است هر کدام از روش ها با توجه به شرایط افراد متفاوت است بطور مثال برای افرادی که مژه های آنها کمتر از یک سانت و یا بطورمادرزادی مژه کوتاه دارند و حساسیت چشمی ندارند استفاده از کاشت مژه برایشان بهتر است، و همچنین تارهای مژه ثابت و به هیچ وجه از پلک جدا نمی شوند. ولی افرادی که پلک های حساسی دارند و از طرفی از مژه مصنوعی هم نمی توانند استفاده کنند اکستنشن مژه با تقویت مژه با مواد ویتامینه برای بلندی و پرپشتی مژه نشان دادن مژه هایشان بهتر عمل می کند و مدت دوام آن هم از مژه های مصنوعی خیلی بهتر است.

لیست کلینیک کاشت مژه در شیراز

اسامی سالن زیبایی کاشت مژه در شیراز

آدرس سالن زیبایی کاشت مژه در شیراز

تلفن سالن زیبایی کاشت مژه در شیراز

سالن زیبایی گلها خیابان فلاحی کوچه ۲ سالن زیبایی گلها 07138226058 | 09170014773 | 09385558489
سالن زیبایی آنا(آناهیتا) اول معالی آباد، طرف میدان احسان ساختمان احسان طبقه2 واحد1 09360912895
سالن زیبایی آسوریک ستارخان، مجتمع تجاری بهاران۲، طبقه بالای سوپر سروش 09035641983
سالن زیبایی مریم مظفری بلوار بعثت نبش کوچه 15 07136475857
سالن زیبایی تیهو میدان معلم به سمت همت شمالی، بین کوچه ۶ و ۸ 09381613603
سالن زیبایی ساویس اسپا زرگری بین کوچه ۱۶ و ۱۸ ساختمان عاج طبقه اول واحد1

09051653576 | 09172568728 | 09172568728

خانه بافت

بلوار دانشجو – جنب فست فود ارم

07132295929 | 09174402446
سالن زیبایی گیتا رئیسی ملاصدرا، خیابان حکیمی، طبقه ۴ بیرون بر اصیل، واحد ۴۳ ۰۹۱۷۰۲۰۶۰۷۸
سالن زیبایی رنگ قلم ( پونه ) بلوار زرهی.روبروی شهید آقایی، ساختمان میلاد ۰۹۱۷۳۱۷۷۳۰۷
سالن زیبایی لی لی یاس بلوار بعثت چهار راه خلدبرین به سمت فلکه سنگی بین کوچه ۱۶ و ۱۸ جنب بانک ملت ۰۷۱۳۶۴۸۱۱۴۰

کاشت مژه در شیراز

کاشت مژه در شیراز لیست کاشت مژه در شیراز

 

معرفی چند کلینیک دیگر برای کاشت مژه در شیراز

سالن یاس سفید شیراز اکستنشن مژه در سالن یاس سفید شیراز تنها با  ۱۵۰۰۰۰ تومان


سالن زیبایی سوینا یزدانی کاشت مژه را بدونه آسیب به مژه

شیراز- بلوار بعثت- نبش کوچه 37- آرایشگاه سونیا یزدانی


کاشت مژه تخصصی در سالن زیبایی هانا

09179091363 حیدری واقع در فرهنگشهر


کاشت مژه ابریشمی طبیعی با مژه تک تک وخیلی طبیعی با چسب ضد حساسیت و آلرژی تک

شیراز، شهرک گلستان ۰۹۳۶۶۱۰۰۸۵۶


 کاشت مژه دائم توسط پزشک

در روش کاشت مژه دائم توسط پزشک و یا به اصطلاح بهتر، کاشت مژه طبیعی، جراح از موهای مصنوعی استفاده نمی کند بلکه از موهای پس سر و یا گردن استفاده می کند. پس از جراحی پیوند، بیمار ممکن است دچار تورم ملایم چشم و صورت شود که در عرض چند روز از بین خواهد رفت. تنها سه تا چهار روز زمان لازم است تا مژه ها در جای خود قرار گیرند و به طور کامل پیوند بخورند. در عرض دو تا سه هفته زمان لازم تا نتیجه مشخص شود و پس از ۱۲ ماه مژه ها به طور طبیعی شروع به رشد به طور مداوم می کنند و نتیجه زیبایی نهایی به دست می آید.

لیست کلینیک های کاشت مژه در شیراز

 

هزینه کلینیک کاشت مژه در شیراز

هزینه کاشت مژه دائم در شیراز با توجه به شرایط فرد در طول درمان مشخص می شود. اگر کلینیک انتخابی برای کاشت مو خود در سطح بالایی قرار داشته باشد ، باید منتظر هزینه های بالای آن باشید. به طور کلی هزینه کاشت مژه دائم به موارد زیر بستگی دارد:

  • سطح پرسنل و خدمات کلینیک
  • هزینه تجهیزات
  • تعداد موهای پیوند شده
  • تعداد جلسات لازم
  • تجربه و تخصص دکتر

 

توصیه های بعد از کاشت مژه

برای جلوگیری از خارش محل جراحی کاشت مژه ، بهتر است از کمپرس های سرد ، پماد چشم و داروی ضد درد به توصیه پزشک استفاده کنید.
استفاده از چشم بند خواب برای جلوگیری از خارش ناگهانی در هنگام خوابیدن
بانداژ چشم را تا ۲۴ ساعت بعد از عمل باز نکنید.
چرب کردن مژه ها با روغن مژه
تا یک هفته بعد از عمل از آرایش کردن خودداری کنید و محل کاشت مژه را تمیز نگهدارید

 

مواردی که این روزها در مورد کاشت مژه در شیراز مورد استقبال است:

  1. فيلم كاشت مژه دائم، نرخ قیمت کاشت مژه، کاشت مژه دائم در یزد، لیفت ولمینت مژه در شیراز، هزینه کاشت مژه دائم در شیراز، هزینه کاشت مژه دائم توسط پزشک، قیمت کاشت مژه طبیعی قابل رشد، مرکز تخصصی لیفت و لمینت مژه در شیراز، هزینه کاشت مژه دائم در شیراز، کاشت مژه در شیراز، کاشت مژه طبیعی در شیراز، کاشت مژه شیراز، کاشت مژه دائم در شیراز، کاشت مژه دائمی در شیراز، کاشت مژه دائم شیراز، قیمت کاشت مژه دائم توسط پزشک، کلینیک کاشت مژه طبیعی در شیراز، نرخ قیمت کاشت مژه، هزینه کاشت مژه، مرکز تخصصی لیفت و لمینت مژه در شیراز، فيلم كاشت مژه دائم

 

مطالب مرتبط:

در مورد این پست نظر بدهید
[Total: 29 Average: 4.8]

ژانویه 21, 2020
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه
آخرین دیدگاه‌ها
ثبت و تبلیغات رایگان کسب و کار شما!
علت ریزش مو در زنان x بخوانید...