منوی سایت

نظافت ساختمان در شیراز

بازدیدها: 88

نظافت ساختمان در شیراز

آیا به دنبال نظافت ساختمان در شیراز هستید؟ اسامی شرکتهای خدماتی شیراز به همراه لیست قیمت نظافت منزل در شیراز در ادامه ی مطلب قرار داده شده است. اگر به دنبال کارگر خانم برای نظافت منزل شیراز هستید، با ادامه‌ی مقاله ی نظافت ساختمان در شیراز همراه باشید.

نظافت منزل چیست؟

نظافت ساختمان در شیراز

 

نظافت منزل و محل زندگی از دیرباز مورد توجه بوده است و در همین راستا برای تمیزی و نظافت هرچه بیشتر خانه و محیط اطراف خود تلاش می‌کنیم. اکنون برای نظافت منزل خود می‌توانید از شرکت‌های خدمات نظافتی کمک بگیرید.

نظافت منزل یکی از کارهایی است که اکثر افراد با انجام آن مشکل دارند و به علت سختی و زمان بر بودن آن حاضر نیستند آن را انجام دهند. در این مواقع بهترین کاری که فرد می‌تواند انجام دهد استفاده از یک نظافتچی معتبر است تا در کمترین زمان ممکن بتواند کار نظافت را انجام دهد.

قطعا یکی از مهم ترین امورنظافتی، نظافت ساختمان و نمای آن می‌باشد به این دلیل که هر فردی که به داخل ساختمان وارد می‌شود ابتدا با دیدن ساختمان یعنی زمین آن نرده ها و قسمت های ظاهری ساختمان آن ساختمان را مورد پسند خود قرار می‌دهد پس اگر این ساختمان از لحاظ زیبایی و شیک بودن نقصی داشته باشد. کسی که به داخل ساختمان وارد میشود از دیدن نمای ساختمان لذت نخواهد برد. و مورد پسند وی قرار نخواهد گرفت.

چه عواملی در تعیین قیمت نظافت ساختمان تاثیر میگذارد؟

متراژ ساختمان
متراژ پارکینک و راه پله ها
تعداد طبقات
و…

نظافت ساختمان به چه قسمت هایی ختم میشود؟

نظافت ساختمان در شیراز

 

در این قسمت انواع قسمت های نظافت در یک ساختمان را بازگو میکنیم و برای برخی از آنها توضیحاتی ارائه میکنیم.

نظافت آسانسور

نظافت آسانسور یکی از مهمترین قسمت های نظافت راه پله میباشد به دلیل اینکه نظافت راه پله به واسطه آن ارزیابی می‌گردد.

نظافت پارکینگ

به دلیل عبور و مرور روزانه ماشین ها در فضای پارکینگ نظافت پارکینگ به یکی از مهم ترین قسمت های نظافت ساختمان تبدیل شده است. در برخی موارد به دلیل عبور زیاد ماشین ها و روغن ریزی آنها نظافت به وسیله طی و جارو و پودر جواب نداده و پارکینگ به خوبی تمیز نمیشود پس باید برای نظافت پارکینگ در برخی موارد از کف سابی پارکینگ استفاده کنیم.

نظافت باغچه ها و فضای باز

 نظافت راه پله

نظافت راه پله ها نیز به دلیل عبور و مرور افراد از روی آن قسمتی مهم به شمار می آید و باید با دقت بالا و ظرافت نظافت این قسمت صورت گیرد و باید به این نکته توجه داشت که انتخاب ماده شوینده برای نظافت راه پله باید با توجه به نوع مصالح موجود در راه پله تعیین و انتخاب شود.

انجام گردگیری لوازم و اثاثیه منزل
شستشو و ضدعفونی کردن حمام و سرویس بهداشتی
شستشوی البسه و اتو کردن آنها
تی کشیدن و جارو کردن داخل منزل، حیاط
شتشوی پرده، موکت و فرش و دیگر موارد

در مورد این پست نظر بدهید
[Total: 5 Average: 5]

مارس 15, 2020
دسته بندی :
1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه
ثبت و تبلیغات رایگان کسب و کار شما!
سنگ مصنوعی شیراز x بخوانید...