منوی سایت

لبخند هالیوودی در شیراز

بازدیدها: 163

لبخند هالیوودی در شیراز

آیا تا حالا دنبال لبخند هالیوودی در شیراز بوده اید؟ شما هم میتوانید لبخندی زیبا داشته باشید. ما به شما لیستی از شماره تماس و آدرس پزشکانی که لبخند هالیوودی را میتوانند برای شما انجام دهند به اشتراک میگذاریم. لبخند هالیوودی به لبخندی گفته میشود که دندان های مرتب، تمیز و صاف را نمایان میکند و بر زیبایی و ماندگاری چهره شما می‌افزاید. دندان مهمترین عضو پس از چشم‌ها در زیبایی چهره است پس دندان های نامرتب و ناسالم از زیبایی و جذابیت شما می‌کاهد.

 

دندان هالیوودی چیست؟

یکی از روش های گریم که روی دندان های بازیگران هالیوودی هنگام ضبط فیلمبرداری انجام می گرفت گذاشتن روکش هایی با جنس آکریل بود که روی دندان های بازیگران که در حال بازی بودن چسبانده می شد و به صورت پوسته ای موقتی بود که بعد از چند ساعت از دندان جدا می شد و به لبخندهای هالیوودی نام گذاری شد.

 

[مطالب مرتبط: تزریق بوتاکس در شیراز]

 

لبخند هالیوودی در شیراز

لبخند هالیوودی در شیراز عکس طرح لبخند

 

هزینه و قیمت طرح لبخند هالیوودی در شیراز به دندان پزشک، نوع بیمه درمانی، وضعیت بهداشتی دندان و میزان اصلاح بستگی دارد. هر چقدر برای داشتن لبخند زیبا به درمان پیچیده تری نیاز باشد قیمت و هزینه درمان طراحی لبخند نیز افزایش می یابد.

 

مزایا طرح لبخند چیست؟

  1. درمان مشکلات اساسی دندان، موجب بازیابی و حفظ بهداشت دهان و دندان شما شده و در نتیجه اساس و پشتوانه‌ی محکمی برای زیبایی دندان‌های شما فراهم می‌سازد.
  2. فواید بهداشتی و سلامت این درمان شامل کاهش خطر پر کردن بیش از حد دندان و یا فرسودگی دندان، راحت‌تر بودن مراقبت و تمیز کردن دندان است. دندان‌هایی که صاف و مرتب شده، ترمیم و یا کاشته شده‌اند، کمتر در معرض خطر پوسیدگی و عفونت قرار دارند.
  3. دارای فوائد بلندمدت برای سلامت کلی شما است. اغلب بیماران می‌توانند با افتخار لبخند زده و اعتماد به نفس بیشتری در موقعیت‌های اجتماعی یا کاری داشته باشند.

 

روکش‌های لبخند هالیوودی چیست؟

روکش به لایه ای باریک از جنس چینی گفته می‌شود که بر روی سطح دندان‌های واقعی فرد قرار می‌گیرد. استفاده از روکش برای بهبود زیبایی دندان یا محافظت از سطح آسیب دیده آن صورت می‌گیرد. روکش‌ها مهم ترین بخش دندان‌های ‌هالیوودی محسوب می‌شوند. دندان ‌هالیوودی باید اندازه، شکل و موقعیت دندان‌های فرد را به ایده آل ترین شکل ممکن تنظیم کند. گاهی اوقات برای تنظیم حاشیه‌های لثه و تنظیم آنها به یک متخصص لثه نیاز است تا بدین ترتیب شکل ایده آلی برای لبخند فرد ایجاد شود.

 

لبخند هالیوودی در شیراز

لبخند هالیوودی در شیراز آدرس لبخند هالیوودی در شیراز عوارض طرح لبخند بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

 

دندانپزشکی زیبایی حیطه وسیعی از درمان ها و تکنیک ها را شامل می شود، بطوری که در عصر ما این مساله به یک تخصص تبدیل شده است. لبخند زیبا باعث می شود که با اعتماد به نفس بسیار بالاتری، صحبت کنید، دیگران نیز این اعتماد به نفس را در شما باز خواهند یافت. در مجموع یک لبخند زیبا شما را چه از لحاظ اجتماعی و چه در زندگی شخصیتان بسیار شادتر و موفق تر خواهد نمود. لبخند هالیوودی نمایی از نحوه قرارگیری دندان ها و لثه ها است که در این حالت، لبخند بر روی صورت شخص بسیار زیبا جلوه می کند.

 

سایر خدمات مربوط به دندانپزشکی در شیراز:

در مورد این پست نظر بدهید
[Total: 6 Average: 5]

فوریه 22, 2020
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه
ثبت و تبلیغات رایگان کسب و کار شما!
جراحی زیبایی واژن شیراز x بخوانید...