منوی سایت

لباس عروس

بازدیدها: 32

لباس عروس

اگر برای ماندگارترین شب زندگیتان بدنبال یک لباس عروس خاص و منحصربفرد هستید، اگر می‌خواهید از انواع مدل لباس عروس ایرانیآگاه شوید و یا شاید می­خواهید مدل لباس عروس 2020 را ببینید؟ شاید هم لباس عروسی می خواهید که مدل لباس عروس پرنسسی جدید باشد؟ به بروزترین مرجع رسیده اید! چرا که ما در اینجا می خواهیم برترین طراحان و مزون های لباس عروس شیراز را شما معرفی کنیم.

 


لباس عروس

وقتی حرف از لباس عروس به میان می آید، گرد شور و اشتیاق به چهره ی دختران جوان می نشیند و آن ها در عالمی دیگر و با قلمی جادویی، لباس عروس رویاهایشان را نقاشی می کنند!

لباس عروس، تنها یک لباس ساده نیست. این تن پوش زیبا فقط یکبار آن هم در شبی خاص و رویایی به تن می نشیند و پس از آن در یک قاب عکس، به خاطره ای جاودان و ماندگار مبدل می شود.

شما می توانید به یادماندنی ترین شب زندگیتان را با انتخاب های درست خودتان زیباتر کنید. می توانید در شب عروسی مانند یک پرنسس بدرخشید و خودنمایی کنید. می توانید زیباترین لباس عروس را برای خود برگزینید و احساس خوب و خاطره ی شیرینش را یک عمر با خود داشته باشید.

 

لباس عروس فقط یکبار آن هم در شبی خاص و رویایی پوشیده می شود.


معیار های انتخاب مدل لباس عروس

برای اینکه در شب عروسی، زیباترین حالت خودتان باشید لازم است در انتخاب لباس عروس به جز سلیقه شخصیتان، به فرم اندامتان نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

اگر لباس عروس خود را به نحوی هوشمندانه برگزینید که هم از سلیقه تان پیروی کند و هم نواقص اندامتان را بپوشاند، آن موقع است که می توانید با اعتماد به نفس کامل خود را یک عروس زیبا و تمام عیار بدانید.

در این بخش می خواهیم لباس عروس متناسب با فرم اندامتان را به شما پیشنهاد کنیم.

 • فرم اندام ساعت شنی: از ویژگی های این اندام یکسان بودن دور سینه و باسن و داشتن کمر باریک است. اگر صاحب فرم اندام زیبایی به نام ساعت شنی هستید، پیشنهاد ما به شما مدل لباس عروس ماهی است. این مدل به زیبایی هر چه تمام تر انحناهای بدن شما را به نمایش می گذارد و در این شب ویژه از شما یک پرنسس واقعی خواهد ساخت. البته لازم است بگوییم به علت وجود تناسب و تعادل در این نوع اندام، محدودیت خاصی در رابطه با انتخاب لباس وجود ندارد و صاحبان این نوع اندام می توانند با خیالی آسوده لباس دلخواهشان را به تن کنند.

 

لباس عروس مدل ماهی برای اندام خاصی مناسب است

لباس عروس مدل ماهی

 

 • فرم اندام گلابی: مهمترین ویژگی این اندام، بالاتنه ظریف و پایین تنه درشت است در نتیجه بهترین مدل لباس عروس برای این نوع اندام، لباس هایی است که توجه را به سمت بالاتنه معطوف کند و تعادل را در کل اندام برقرار سازد. برای مثال لباس عروس دکلته، یقه دلبری و یقه قایقی گزینه های مناسبی هستند.
 • فرم اندام سیبی: از ویژگی های این نوع اندام، شانه و کمر پهن، بالاتنه ی درشت و پایین تنه ی لاغر است. پیشنهاد ما برای این فرم اندام، انتخاب لباس عروس های یقه هفت است. صاحبان این نوع اندام از پوشیدن لباس های پر زرق و برق و شلوغ در بالاتنه خودداری کنند، در عوض لباس عروس ساده و بلند برای کشیده نشان دادن این اندام، انتخاب مناسبی است.
 • فرم اندام مثلث وارونه: در این نوع اندام، عرض شانه و سینه بیشتر از عرض باسن بوده و خط شانه تیز و پهن است. بهترین مدل لباس عروس برای این نوع اندام، لباس عروس یقه VیاU شکل است، همچنین اگر بازوهای ظریفی دارید لباس دکلته نیز می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد و در کل یک لباس عروس پوشیده انتخاب مناسبی نخواهد بود.
 • فرم اندام مستطیلی: بارزترین ویژگی این نوع اندام، عرض یکسان شانه، کمر و باسن است. پیشنهاد ما به صاحبان این نوع اندام، پوشیدن لباس هایی با یقه های پرتزئین و پرچین است تا بالاتنه را پرتر و اندام را زیباتر جلوه دهد.

با ما همراه باشید تا نامی ترین و شیک ترین مزون های لباس عروس شیراز را به شما معرفی کنیم.

 

لباس عروس یقه دلبری برای اندام خاصی زیباتر جلوه دارد.

لباس عروس یقه دلبری


جنس پارچه لباس عروس

جنس پارچه لباس عروس نیز به اندازه ی مدل لباس، در زیبایی و جلوه ی آن تاثیر گذار است، پس از توجه به این قسمت نیز نباید غافل شد.

در این بخش می خواهیم با انواع جنس پارچه ی لباس عروس آشنا شویم.

 

 • پارچه ساتن: یکی از رایج ترین پارچه هایی که برای دوخت لباس عروس استفاده می شود جنس ساتن است، لباس عروس ساتن دارای یک روی براق است و جلوه ای شکیل و زیبا به لباس می دهد و از این رو دختر خانم های زیادی بدنبال لباس عروس ساتن هستند.

 

جنس پارچه  ساتن برای لباس عروس بسیار طرفدار دارد.

لباس عروس با پارچه ساتن

 

 • پارچه تافته: این پارچه دارای جنسی خشک و مات است و در قدیم برای دامن‌های پف دار یا لباس عروس پفی دنباله دار استفاده میشده است، این روزها از این جنس پارچه کمتر استفاده می شود.
 • پارچه تور: این پارچه از ابریشم یا الیاف مصنوعی تولید می شود. جنس تور یکی از پرکاربردترین پارچه ها برای دوخت لباس عروس است، این جنس معمولا با اکثر سلیقه ها جور در می آید و برای همه ی فصل ها مناسب است.
 • پارچه سیلک: این جنس پارچه بسیار نرم و لطیف است که از محبوبیت زیادی بین عروس خانم ها برخوردار است، قیمت این جنس پارچه از در مقایسه با بقیه ی جنس ها گران تر است.
 • پارچه خالدار سوئیسی: این پارچه جنسی شبیه به تور دارد و گلدوزی های ظریفی روی آن دیده می شود.
 • پارچه کرپ: این جنس پارچه معمولا از ابریشم یا پشم تولید می‌شود، ظاهری سبک و لخت دارد و حالتی مجعد و دارای پیچ و تاب به خود می‌گیرد.
 • پارچه گیپور: استفاده از گیپور در دوخت آستین و بالاتنه لباس عروس بسیار رایج است.
 • پارچه ارگانزا: این جنس معمولا برای دوخت آستری لباس عروس کاربرد دارد.
 • پارچه بروکات: این کلمه برگرفته از زبان ایتالیایی و به معنای زربفت است، سطح این پارچه دارای نخ های درخشان و برجسته است.

لباس عروس و شب عروسی

برای اینکه در شب عروسی تان مانند نگینی بدرخشید لازم است برای همه ی مواردی که در شب عروسی به آن نیاز دارید وقت بگذارید و از کنار هیچ جرئیاتی به سادگی عبور نکنید. از تمام فاکتورهای مورد نیاز در شب عروسی لیستی تهیه کنید و هنگام انتخاب هر یک از آنها به فکر ایجاد تناسب و هارمونی با دیگر اقسام مورد نظرتان باشید تا بتوانید یک کل زیبا و هماهنگ ترتیب دهید.

برای مثال اگر مهمترین فاکتور مورد نیاز، لباس عروس است. از اهمیت تاج عروس، دسته گل عروس، زیورآلات و سبک آرایش نیز نیاید غافل شد، همچنین رنگ و مدل کت شلوار داماد و داشتن ارتباطی ظریف مثلا با دسته گل شما می‌تواند درخششتان را کنار هم عمیق تر جلوه دهد.


مدل لباس 2020 و لباس عروس ایرانی

در اینجا با چند مدل لباس عروس 2020 و چند مدل لباس عروس ایرانی و مهم تراز همه با بزرگترین طراحان و مزون های لباس عروس شیراز آشنا خواهید شد، آن ها پیش از شما به ریزترین جزئیات برای زیباتر شدن شما در شب عروسیتان اندیشیده اند و می خواهند به رؤیایتان جامه‌ی عمل بپوشانند.

 

مدل لباس عروس 2020

مدل لباس عروس 2020

 

مدل لباس عروس 2020 جدید

مدل لباس عروس2002

 

بهترین مدل لباس عروس ایرانی اسلامی را در سارجو پیدا کنید

مدل لباس عروس ایرانی اسلامی

 

بهترین مدل لباس عروس

مدل لباس عروس2020

 

بهترین های مدل لباس عروس 2020

مدل لباس عروس 2020

 

بهترین های لباس عروس

مدل لباس عروس ایرانی اسلامی

در مورد این پست نظر بدهید
[Total: 0 Average: 0]

آگوست 3, 2020
دسته بندی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت و تبلیغات رایگان کسب و کار شما!
لباس عروس x بخوانید...