منوی سایت

بانک رفاه بلوار نصر شیراز

بازدیدها: 420

بانک رفاه بلوار نصر شیراز

اگر به دنبال آدرس بانک رفاه بلوار نصر شیراز می گردید، پس این مطلب را تا انتها بخوانید. در ادامه کد شعبه و شماره تلفن این بانک را مشاهده خواهید کرد.

 

بانک رفاه کارگران:

بانک ایرانی است،پنجمین بانک دولتی ایرانی می باشد که به‌عنوان بازوی ارائهٔ خدمات مالی و بانکداری سازمان تأمین اجتماعی ایران فعالیت می‌کند. بانک رفاه در سال ۱۳۳۸ تأسیس شد و بر اساس آمار سال ۱۳۹۷ این بانک مالک شبکه‌ای از ۱۰۳۵ شعبه بانک است و ۹۸۳۵ نفر در آن اشتغال دارند.بانک رفاه در یک نگاه مجموع دارایی‌های بانک رفاه در سال ۱۳۹۲ بالغ بر ۱۷۹ هزار میلیارد ریال و در انتهای سال ۱۳۹۴ بالغ بر ۴۵۸ هزار میلیارد ریال برآورد شده‌است.

 

بانک رفاه بلوار نصر شیراز

بانک رفاه یلوار نصر شیراز

 

تاریخچه بانک رفاه بلوار نصر شیراز:

بانک رفاه کارگران در اجرای تبصره ماده ۳۹ قانون بودجه سال ۱۳۳۸ کشور و ماده ۳۸ سازمان بیمه‌های اجتماعی به منظور سرمایه گذاری و بهره برداری از وجوه بیمه کارگران با هدف کمک به تأمین رفاه و ایجاد تسهیلات لازم برای رفع نیازمندیهای طبقه کارگر در تاریخ ۱۳۳۹/۵/۲۷ تشکیل و به ثبت رسید و عملیات خود را از ششم فروردین ۱۳۴۰ با افتتاح شعبه مرکزی در تهران و شعبه اصفهان آغاز کرد.

سرمایه اولیه این بانک چهار صد میلیون ریال و از سوی سازمان تأمین اجتماعی تأمین شد. بانک رفاه یک بانک تجاری شناخته شده و با پنجاه و هشت سال تجربه در ارائه خدمات بانکی ، بهره مندی از ۹۸۳۵ نیروی انسانی و در اختیار داشتن ۱۰۳۵ شعبه فعال در سراسر کشور ، می کوشد از طریق ارائه مطلوب انواع خدمات بانکی ، رضایت عموم اقشار جامعه را تأمین نماید.

این بانک با برخورداری از اعتماد مردم و توانمندی بالای سرمایه انسانی خود ، در اجرای سیاست‌های کلان اقتصادی دولت جمهوری اسلامی ایران به ویژه در بخش صادرات کالاهای غیر نفتی و تولیدات صنعتی و کشاورزی ، خدمات ارزشمندی را صادر کنندگان کشور ارائه می‌دهد. بانک رفاه از نظر بانک‌های معتبر بین‌المللی، یکی از خوشنام‌ترین بانک‌های تجاری محسوب می‌شود که با داشتن کارگزاران منتخب از بانک‌های تراز اول دنیا ، نیازهای مشتریان خود در عملیات بانکی بین‌المللی را مرتفع می‌سازد.

 

بانک رفاه بلوار نصر شیراز

بانک رفاه یلوار نصر شیراز

 

آدرس بانک بانک رفاه بلوار نصر شیراز:

  • بلوار جاده کفترک(ابونصر)، روبروی مسجد ابولفضل

 

سایر شعب بانک شیراز

در مورد این پست نظر بدهید
[Total: 3 Average: 4]

فوریه 1, 2020
دسته بندی :
13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه
ثبت و تبلیغات رایگان کسب و کار شما!
شعب بانک سامان در شیراز x بخوانید...