منوی سایت

بافت مو در شیراز

بازدیدها: 1189

بافت مو در شیراز

بافت مو در شیراز و انواع بافت مو را توسط آموزش بافت مو در شیراز در سارجو دنبال کنید. بهترین مراکز بافت مو در شیراز و دردلاک شیراز را تیم سارجو برایتان گردآوری کرده است. فقط درسارجو بمانید و تا انتهای محتوای بافت مو در شیراز را بخوانید تا با قیمت بافت مو شاخه ای، خرید دردلاک در شیراز، بافت مو جدید و آموزش بافت مو ساده و شیک و حتی با آموزش بافت مو مجلسی آشنا شوید.

بافت مو

بافت مو یکی از روش های مرسوم در آراستن موهاست که در تمامی دوره های آرایشگری، از محبوبیت زیادی برخوردار بوده است. بافت مو از زمان های خیلی قدیم مورد پسند و علاقه بسیاری از خانوم ها و حتی آقایان بوده و تا به امروز هم محبوبیت خودش رو حفظ کرده و مدل های بسیار متنوع و زیبایی برایش ایجاد شده است.

 

انواع بافت مو در شیراز را می‌شناسید؟

 •  بافت مو آفریقایی

بافت مو آفریقایی در کف سر بافته می‌شود؛ و پایه آن بافت سه‌تایی ساده یا همان گیس ساده هست. گیس را می‌توانیم هم خیلی ریز ببافیم و هم درشت. گیس سه‌تایی را می‌توان هم از رو بافت و هم از زیر، در مدل بافت موی آفریقایی می‌توان به‌جای گیس از پیچ دادن هم استفاده کرد که با دقت زیاد مشخص می‌شود به‌جای گیس از پیچ استفاده‌شده است؛ که به این مدل بافت مو مکزیکی می‌گویند.

 

 

 • بافت مو ساده

در میان انواع مدل های بافت مو، بافت ساده (بافت سه تایی) بسیار ساده و آسان و البته پرطرفدار است. در این مدل موها به سه دسته مساوی تقسیم می شود که یکی در دست راست، یکی دست چپ و دیگر در وسط قرار دارد. برای شروع لازم است که رشته ی سمت راست را به حالت ضربدر بر روی رشته ی وسط قرار گیرد و رشته ی وسط به سمت راست، سپس رشته ی سمت چپ با رشته وسط که در واقع رشته سمت راست بوده است، جابه جا می گردد با تکرار این مراحل می توان به آسانی موها را با بافت ساده جمع کرد.

 • بافت مو تیغه‌ای

در این مدل بافت تمامی موها را به صورت مساوی به دو بخش تقسیم کنید، موهای سمت راست خود را با دست راست نگه دارید و سپس با دست چپ مقدار کمی از موهای سمت چپ بیرون بیاورید و به داخل سمت راست ببرید.

 • بافت مو طنابی

این بافت به صورت دو رشته است و بدین گونه انجام می شود که لایه از مو را انتخاب کرده آن را با استفاده از انگشت اشاره به دو دسته تقسیم کرده، سپس هر دو رشته را به یک طرف پیچانده و به صورت ضربدر از روی هم رد کرده و بعد از آن لایه ی دیگری از مو را برداشته و به یکی از رشته ها اضافه کرده و دوباره رشته ها را بر روی هم می پیچانیم. این کار را به صورت متناوب انجام دهید، سپس با استفاده از کش انتهای مو را محکم کنید.

آموزش بافت مو ساده و شیک

برای شمایی که بدنبال آموزش بافت مو ساده و شیک هستید، ساده ترین روش بافت مو را در اینجا شرح می‌دهیم.
 • ابتدا موی خود را شانه کنید.
 • قسمت جلوی مو را از قسمت پشت موهایتان جدا کنید.
 • در قسمت پشت موهایتان را کلا جمع کنید و دم اسبی ببندید. (می توانید با سلیقه خودتان مقداری از پشت مو را دم اسبی برای بافت ببندید، بقیه مو را صاف پشت سرتان بریزید).
 • موهایتان را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید.
 • شروع به بافت مو کنید.

 

آموزش بافت مو مجلسی

بافت مو تیغ ماهی و بافت مو آفریقایی و بافت مو فرانسوی از انواع مدل بافت موهای پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها هستند و شما می توانید برای تنوع بیشتر در مدل موهای خود از این بافت موهای متفاوت و جذاب استفاده کنید.

برای آموزش بافت مو مجلسی، معمولاً بافت موها راکمی شل می‌کنیم و با مدل‌های شینیون ترکیب می‌کنیم. می‌توانیم با بافت موها مدل‌های گل یا مدل‌های دیگر را ایجاد کنیم. توجه کنید که موها را قبل از شینیون ماسک مو زده و سشوار بکشید و در هنگام بافت از کرم مو استفاده کنید یا از تافت هایی که درجه سختی کمی دارند مثل تافت شماره 1 یا 2 استفاده کنید و سپس برای فیکس نهایی از تافت های قوی یا چسب مو استفاده کنید.

 

فواید بافت مو را می‌دانید؟

بافتن موها خصوصا در شب از آسیب رسیدن به موها، گره خوردن موها، از دست دادن رطوبت مو جلوگیری میکند. بعلاوه مو همانند پوست، سبوم ترشح می‌کند. پوست‌های چرب مستعد جوش زدن هستند. با بافت مو هنگام خواب از اینکار جلوگیری می‌کنید. دیگر پوست چرب با موهای چرب در تماس نخواهد بود و متوجه می‌شوید که صورتتان کمتر جوش می‌زند. بافت مو در تابستان و گرمای هوا به افراد کمک می کند که کمتر از گرمای تابستان اذیت و کلافه شوند.

بهترین مراکز بافت مو و دردلاک شیراز

لیست مراکز بافت و دردلاک در شیراز

نام بهترین آرایشگاه بافت مو در شیراز آدرس بهترین آرایشگاه بافت مو در شیراز شماره تماس
سالن زیبایی مریم فضلی شیراز شیراز- فلکه گاز، نبش کوچه ۱۵، ساختمان بیلیارد، طبقه سوم 09917338400
سالن زیبایی کالیپسن شیراز شیراز- ابتدای خیابان عفیف آباد، طبقه فوقانی بانک سپه، ساختمان صبا طبقه دوم 09338498808
مرکز تخصصی رنگ مو سارا میرزایی شیراز- خیابان قدوسی غربی 09360314121
سالن زیبایی و عروس نازنین امیدوار شیراز- خیابان  ولیعصر قصردشت، نبش کوچه 18 09177474917
سالن زیبایی آذین مهر شیراز شیراز-  بلوار سفیر شمالی، نبش کوچه 21 09364855455
سالن زیبایی و تخصصی جانا شیراز- روبروی خیابان دوستان، ساختمان قصر ۱ طبقه ۱ واحد ۱ 09393048715
خدمات رنگ آرامیس شیراز شیراز- پل معالی آباد، مجتمع آفتاب، اداری ۲، واحد ۵۰۸ 09395779424
سالن زیبایی پریناز شیراز شیراز- خیابان قصرالدشت، خیابان فلسطین، نبش خیابان حکیمی، روبروی بانک تجارت 07132351203
سالن زیبایی سعیده سبوکی شیراز- خیابان عفیف آباد، روبروی کوچه ۱۸، ساختمان ال سید، جنب رستوران لوتینو، طبقه ۲، واحد ۲۳ 09368986186
سالن زیبایی لیالی شیراز شیراز-  فلکه سنگی ، ابتدای بلوار بعثت ، نبش کوچه 29 09164087663
سالن زیبایی رز گلد شیراز شیراز- خیابان معالی آباد – بین گلها و خلبانان – آفتاب کوچک طبقه دوم واحد ۲۰۲ 09332182499
سالن زیبایی شادن شیراز شیراز- جنب استخر انقلاب، نبش ابیوردی 2، کوچه 2، ساختمان نسیم امید، طبقه 4 09173075512
سالن زیبایی آی نور شیراز- رحمت آباد، کوچه ۳۷، ساختمان پردیس، طبقه ۳،واحد ۵ 09013076108
سالن زیبایی ملیسا شیراز شیراز- خیابان شهید آقایی- ساختمان ایده آل-طبقه دوم-واحد ۲ 09389703047
سالن زیبایی خانه بافت شیراز شیراز- بلوار دانشجو – جنب فست فود ارم 07132295929

 

نکاتی برای بافت مو در شیراز

 1. اگر زمانی که خواستید موهایتان را ببافید موهایتان کاملا خشک بود بهتر است کمی آب روی موهایتان اسپری کنید. اینگونه موهایتان راحت‌ بافته و فشرده‌تر می‌شود.
 2. موهای بافت شده را خشک کنید زیرا این موها نباید مرطوب باقی بمانند چون سبب رطوبت پوسیدگی موها می شود.
 3. دقت کنید که هنگام بافت مو، موها حالت شل داشته باشند و از پوست سر شما کشیده نشوند.
 4. از شامپوی معمولی برای موی سرتان استفاده کنید
 5. برای حالت دادن موهایتان از ژل و کرم مو استفاده کنید.

 

 

سخن آخر

در اینجا بر آن شدیم تا شما را با مراکز بافت مو و انواع بافت مو کمی بیشتر آشنا کنیم، اگر شما هم در زمینه بافت مو در شیراز دارای مهارت هستید ولی در جدول بالا اسم خود را نیافتید، بی درنگ برای معرفی خود به همشهری های خود و درج آگهی در بانک مشاغل سارجو با شماره 09177093591 تماس حاصل نمایید.

در مورد این پست نظر بدهید
[Total: 5 Average: 5]

آوریل 24, 2021
دسته بندی :
نوشته‌های تازه
ثبت و تبلیغات رایگان کسب و کار شما!
پانچ صورت در شیراز x بخوانید...